Nábor chlapců a děvčat za roční příspěvek 100,-kč, tréninky PO, ST, PÁ od 15°°hod. Přijďte mezi nás !!!

                                 Také nás najdete na Facebooku: SK vzpírání Havířov   
 
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Sinclair Coefficient  2017 - 2020   -   zde    

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


                                        2 ročník Mezinárodní Velké ceny Havířova 7.7.2018


        časový rozvrh:

8:30                technická porada

9:00 - 10:00     vážení

10:15               nástup všech závodníků

10:30               start 1 skupiny

startují:

    A:        žáci narození 2005 - 2008

                        kat. 32, 36, 40, 45, 50, 56, 62, +62 kg.

             B:        dorostenci narození 2001 - 2004 ( 3 členné družstva )






_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

D O D A T E K

k rozpisu I. ligy ve vzpírání družstev mužů pro rok 2018

 1. kolo

 

1. Pořadatel:              SKV Baník Havířov

2. Datum konání:      3. března 2018

3. Místo konání:        Havířov, hala vzpírání

4. Ředitel soutěže:    Adolf Cienciala, Těšínská 2B, 736 00 Havířov, tel.: 777 939 131

5. Zástupce SK          Thér J.

                        +

vrchní rozhodčí:

6. Rozhodčí:             Kubík M., Foltýn, Lepíková, Klimparová, Gospoš B., Štefaník

7. Startují:                  SKV B. Havířov, TJ B. Sokolov, S. M. Ostrava, SKV B. Bohumín,

  SKVOZ Horní Suchá, TAK Hellas Brno

8. Časový pořad:        Technická porada                               8.30 hod.

                               Vážení:                                             9.00 -10.00 hod.

                               Nástup 1. skupiny:                              10.45 hod.

                               Zahájení soutěže 1. skupiny:                 11.00 hod.

                               Přestávka mezi skupinami 5 min.

 

9. Úhrada:                 Oddíly startují na vlastní náklady, delegované rozhodčí hradí ČSV

10. Ubytování:           Žádosti o ubytování zašlete na adresu ředitele soutěže, nejpozději však do 25.2.2018. Pořadatel oznámí do 1.3.2018, kde jsou noclehy zajištěny.

12. Poznámka:           Všichni závodníci musí mít lékařskou prohlídku, která není starší

                              12 měsíců.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 


D O D A T E K

k rozpisu ligy juniorů ve vzpírání družstev pro rok 2018 - testovací soutěž SCM

 
1. kolo

 

1. Pořadatel:           „B“ - SKV B. Havířov

2. Datum konání:      17. února 2018

3. Místo konání:       „B“ - Havířov, hala vzpírání

4. Ředitel soutěže:     „B“ - Dalibor Klimša, U stadionu 2/B, 736 01 Havířov, tel.: 596 411 517

5. Zástupce SK          „B“ - Thér

  vrchní rozhodčí:       

6. Rozhodčí:            „B“ - Gospoš B., Vician, Lepíková, Kubík M., Stružka, Štefáník

7. Startují:              „B“ - SKV B. Havířov, TJ Bohumín, TŽ Třinec, SKVOZ H. Suchá A+B

8. Časový pořad:      Technická porada                   8.30 hod.

                               Vážení                                  9.00 - 10.00 hod.

                               Nástup                                 10.45 hod.

                               Začátek soutěže                    11.00 hod.

                               Přestávka mezi skupinami 5 min.

 9. Poznámka:              Všichni závodníci musí mít lékařskou prohlídku, která není starší 12 měsíců,

                               provedenou praktickým lékařem pro děti a dorost nebo dospělé.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 



D O D A T E K

 

k rozpisu ligy ml. a st. žáků ve vzpírání družstev pro rok 2018 - testovací soutěž SCM

1. kolo

 

 1. Pořadatel:              „B“ - SKV B. Havířov

 2. Datum konání:          3. února 2018

 3. Místo konání:          „B“ - Havířov, hala vzpírání

 4. Ředitel soutěže:      „B“ - Adolf Cienciala, Těšínská 2B, 736 00 Havířov, tel.: 777 939 131

 5. Zástupce SK            Rozhodčí budou delegováni dodatečně!!!

 7. Startují:                 „B“ - B. Havířov, B. Bohumín, SKVOZ H. Suchá, S. M. Ostrava, TŽ Třinec,

                 SKCWG Bohumín, SKV Ludgeřovice

 8. Časový pořad:           Stejný pro všechny skupiny!!!

                                   Technická porada                   8.30 h

                                   Vážení                                    9.00-10.00 h sk. B starší žáci 11.00-12.00

                                   Nástup ml. žáků                     10.10 h

                                   Začátek soutěže v atletice      10.15 h

           Zahájení soutěže ve vzpírání 10 min. po atletických disciplínách, přestávka mezi skupinami 10 min.

9. Poznámka:               Všichni závodníci musí mít lékařskou prohlídku, která není starší 12 měsíců,                               

                                   provedenou praktickým lékařem pro děti a dorost

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


I kolo masters  2018  3. ROČNÍK Memoriál Ing. Jaroslava Pešáta

 

1.     Pořadatel:                    SKV Baník Havířov – oddíl vzpírání

2.     Datum konání:             10.2.2018

3.     Místo konání:               Havířov,hala vzpírání, U Stadionu 2b, Havířov- Podlesí

4.     Ředitel soutěže:           Dalibor Klimša, tel.: 608713029

5.     Vrchní rozhodčí:           Adolf Cienciala

+rozhodčí:                   S.Lepíková, J.Vician,  M.Cichý

6.     Časový pořad:  Technická porada:                       10,30 hod.

                                     Vážení:                                      11,00 – 12,00 hod.

                                     Nástup 1.skupiny:                       12,15 hod.

                                     Zahájení soutěže:                        12,30 hod.

7.     Různé:             Závodníci budou soutěžit v jedné skupině (možná

                                 úprava dle počtu přihlášených závodníků).

                                     Startují 4 členné družstva (i smíšené), minimální

                                     počet závodníků 3,započítávají se nejlepší 3

                                     výkony dle sinc. bodů s koef.pro kategorií

                                     masters (dle tabulek)

8.      Hodnocení:      Každé družstvo je hodnoceno tak, že poslední

                                  družstvo získává 5bodů, každé další družstvo o

                                  bod více (při 5 družstev 9 – 8 – 7 – 6 – 5 bodů). 

9.     Memorial J.Pešata : Vyhlášení 3 nejlepších jednotlivců  na sinc.kateg.másters  plus relativ (výkon mínus 2x os.váha).

 

První 3 závodníci MJP dostanou poháry           

Občerstvení pro závodníky a doprovod zajisti  pořadatel