Velká cena Kopřivnice - Kopřivnice  11.12.2010







































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Mezinárodní TOP 12 memoriál Milana Romana - Havířov 4.12.2010






























_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Finále ligy starších žáků - Boskovice 20.11.2010




































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


3 kolo ligy mužů - Havířov 13.11.2010
















































































































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mistrovství ČR mladších žáků - Holešov 6.11. 2010


























_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mistrovství ČR juniorů 17a 20 let, juniorek 17 a 20 - Havířov 30.10. 2010



































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


4 kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) - 23.10. 2010 - Ostrava






































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


2 kolo ligy mužů - Sokolov 9.10.2010





































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Mezinárodní turnaj mládeže družstev  - 2.10. 2010 - Nyiregyhaza ( Maďarsko )



































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________



3 kolo ligy juniorů (sk.B) - 25.9. 2010 - Ostrava














_________________________________________________________________________________________________________________________________________________


3 kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) - 18.9. 2010 - Havířov

















































































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________



Mezinárodní Velká cena Bohumína - 11.9.2010 Bohumín
















_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

17.ročník vzpěračského Hexagonálu  - 31.7.2010 Nový Hrozenkov


































_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mistrovství ČR starších žáků  - 12.6.2010 Boskovice



























____________________________________________________________________________________________________________________________________

2 kolo ligy juniorů družstev - 29.5. 2010 - Příbor











































































































___________________________________________________________________________________________________________________________________

Mistrovství ČR mužů, juniorů, žen a juniorek - Praha 8.5. - 9.5. 2010






















_________________________________________________________________________________________________________________________________________

1 kolo ligy mužů - Rotava 24.4.2010

















_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2 kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) - 10.4. 2010 - Bohumín















































_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mistrovství Evropy mužů a žen - Minsk 2 - 11.4.2010
























__________________________________________________________________________________________________________________________________________

na tréninku - 31.3. 2010 - Havířov





















1 kolo ligy ml. a st. žáků - 13.2. 2010 - Havířov