KALENDÁŘ AKCÍ V ROCE 2007


Leden

06.01.

 

 

13.01.

 

 

20.01.

 

 

27.01.

Seminář trenérů SCM

Praha

 

 

 

Únor

03.02.

Mistrovství Zlínského kraje mládeže

Holešov

03.02.

Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivců

Sokolov

10.02.

1. kolo ligy ml. žáků

Sokolov, Příbor

17.02.

1. kolo ligy st. žáků

Sokolov, Bohumín, Příbor

24.02.

1. kolo II. ligy juniorů

Plzeň, Třinec

Březen

03.03.

1. kolo I. ligy juniorů

Bohumín

10.03.

1. kolo ligy žen

Příbor

9.-10.03.

Mistrovství EU do 23 let

La Coruňa

17.03.

1. kolo II. ligy mužů

Plzeň, Brno

24.03.

1. kolo I. ligy mužů

Sokolov

31.03

2. kolo ligy ml. žáků

Rotava, Havířov

 

 

 

Duben

07.04.

Velikonoce

 

07.04.

Otevřený přebor Plzně

Plzeň

14.04.

2. kolo ligy st. žáků

Rotava,, Třinec, N.Hrozenkov

14.-22.04.

ME mužů a žen

Strasbourg

21.-22.04.

Mistrovství ČR masters

Teplice

28.04.

M-ČR juniorů do 17 let + juniorek do 17 a 20 let

Bohumín

Květen

05.05.

2. kolo II. ligy mužů

Rotava, Holešov

12.05.

2. kolo I. ligy juniorů

Havířov

12.05.

2. kolo II. ligy juniorů

Rotava, Boskovice

19.05.

2. kolo I. ligy mužů

Bohumín

18.-19.05

4rd Interl. ELEIKO Womens Grand Prix

Bischofshofen

19.-26.05

ME masters

Limassol

26.05.

2. kolo ligy žen

Nový Hrozenkov

Červen

02.06.

Mistrovství  ČR ml. žáků

Příbor

7.-16.6

MS juniorů do 20 let

Praha

09.06.

 

 

16.06.

 

 

21.-24.06

European Promotion Cup

Verona

23.06.

Mistrovství ČR st. žáků

Sokolov

28.6 -1.7.

University World Cup

Lima

30.06.

1.kolo III. ligy mužů

Teplice, Zlín

 

 

 

Červenec

07.07.

 

 

14.07.

 

 

21.07.

 

 

28.07.

 

 

Srpen

04.08.

 

 

11.08.

 

 

18.08.

 

 

19.-26.08

ME juniorů do 17 let

Pavia

25.8.-1.9.

MS masters

Kazinbarczika

Září

01.09.

 

 

08.09.

 

 

15.9.-24.9.

MS mužů a žen

Chiang Mai

15.09.

VC Sokolova

Sokolov

15.09.

VC Bohumína

Bohumín

22.09

3. kolo ligy st. žáků

Plzeň, Ostrava, Zlín

29.09.

Valná hromada ČSV

Praha

Říjen

06.10.

3. kolo ligy ml. žáků

Teplice, Holešov

06.10.

Velká cena Holešova v nadhozu

Holešov

7.-14.10.

ME juniorů do 20 let

S. Cruz de Tenerife

13.10.

3. kolo II. ligy juniorů

Teplice, Ostrava

20.10.

Mistrovství ČR mužů a žen

Havířov

27.10.

4. kolo ligy st. žáků

Rotava, Havířov, Boskovice

27.10.

2. kolo III. ligy mužů

Teplice, Bohumín

Listopad

03.11.

Mistrovství ČR juniorů do 20 let

Teplice

10.11.

3. kolo I.ligy mužů

Havířov

10.11.

3. kolo II. ligy mužů

Plzeň, Příbor

17.11.

VISEGRADSKÁ čtyřka

17.11.

Televizní soutěž v nadhozu TOP 12

Havířov

24.11.

3. kolo I. ligy juniorů

Sokolov

24.11.

 

 

24.11.

Velká cena Plzně

Plzeň

Prosinec

01.12.

3. kolo ligy žen

Ostrava

01.12.

Mistrovství Karlovarského kraje družstev

Sokolov

01.12.

Kvalifikace do I. ligy mužů

 

08.12.

Finále ligy st. žáků

 

 

 

 

08.12.

Kvalifikace do II. ligy mužů

 

15.12.

VC Rotavy mládeže

Rotava

15.12.

Vánoční pohár Brna

Brno

15.12.

Finále ligy ml. žáků

Příbor

29.12.

 

 

Zpracoval:        Daniel Kolář

Schváleno VR ČSV dne 14.12.2006