KALENDÁŘ AKCÍ V ROCE 2008

Leden

05.01.

 

 

12.01.

Kvalifikace do I. ligy juniorů

Rotava

19.01.

 

 

26.01.

Oponentura SCM

Bohumín

 

 

 

Únor

02.02.

Mistrovství Zlínského kraje mládeže

Holešov

02.02.

Mistrovství Moravskoslezského kraje mládeže

Bohumín

09.02.

Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivců

Rotava

09.02.

1. kolo ligy mladších a starších žáků sk. C

Holešov

16.02.

Mistrovství Zlínského kraje mužů a veteránů

Nový Hrozenkov

16.02.

1. kolo ligy mladších a starších žáků sk. A, B

Havířov

23.02.

1. kolo I. ligy juniorů

Sokolov (Boskovice)

 

 

 

Březen

01.03.

1. kolo ligy žen a juniorek

Nový Hrozenkov

08.03.

GP Košice

Košice

08.03.

1. kolo II. ligy mužů

Plzeň, Třinec

15.03.

Mistrovství EU do 23 let

Forst

15.03.

Valná hromada ČSV

Praha

22.03.

Velikonoce

 

22.03.

Mistrovství Plzeňského kraje

Plzeň

29.03.

 

 

Duben

05.- 06.04.

Mistrovství ČR masters

Bohumín

12.04.

1. kolo II. ligy juniorů

Plzeň, Příbor, (Holešov)

11.-20.4

ME mužů a žen

Lignano Sabbiadoro

19.04.

2. kolo ligy mladších a starších žáků

Rotava, Havířov, Boskovice

26.04.

1. kolo I. ligy mužů

Rotava

 

 

 

Květen

02.-04.05.

ELEIKO Womens Grand Prix

Öblarn

03.05.

2. kolo I. ligy juniorů

Bohumín

10.05.

 

 

17.-24.05.

ME masters

Bohumín

31.05.

2. kolo II. ligy juniorů

Plzeň, Ostrava ,(Zlín)

29.5.-01.6.

European Promotion Cup

Lausanne

 

 

 

Červen

07.06.

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorek do 17 a 20 l.

Příbor

12.-20.06.

MS juniorů do 20 let

Cali

14.06.

1. kolo III. ligy mužů

Zlín

21.06.

Mistrovství ČR starších žáků

Havířov

28.06.

 

 

 

 

 

Červenec

05.07.

 

 

12.07.

 

 

19.07.

 

 

21.-27.7.

ME juniorů do 17 let

Caen

26.07.

 

 

Srpen

02.08.

 

 

08.-24.8.

OH

Peking

09.08.

 

 

16.08.

 

 

23.08.

 

 

30.08.

 

 

Září

06.09.

 

 

13.09.

VC Sokolova

Sokolov

13.09.

VC Bohumína

Bohumín

14.9.-21.9.

ME juniorů do 20 let

Durres

20.09.

3. kolo ligy mladších a starších žáků

Plzeň, Příbor, Zlín

27.09.

 

 

27.9.-4.10.

MS Masters

Kefalonia

 

 

 

Říjen

04.10.

2. kolo III. ligy mužů

Havířov

11.10.

2. kolo I. ligy mužů

Havířov

11.10.

2. kolo II. ligy mužů

Plzeň, Příbor

11.10.

2.kolo I.ligy mužů

Havířov

18.10.

2. kolo ligy žen a juniorek

Bohumín

25.10.

Mistrovství ČR juniorů do 17 a 20 let

Sokolov

 

 

 

Listopad

01.11.

4. kolo ligy starších žáků

Sokolov, Bohumín, N.Hrozen.

01.11.

Velká cena Holešova v nadhozu

Holešov

08.11.

3. kolo I. ligy mužů

Sokolov

08.11.

3. kolo II. ligy mužů

Teplice, Holešov

15.11.

3. kolo I. ligy juniorů

Havířov

15.11.

3. kolo II. ligy juniorů

Plzeň, Třinec, (Boskovice)

22.11.

Mistrovství ČR ml. žáků + finále ligy ml. žáků

Boskovice

22.11.

VC Plzně

Plzeň

29.11.

3. kolo ligy žen a juniorek

Ostrava

29.11.

Kvalifikace do I.ligy mužů

 

 

 

 

Prosinec

06.12.

Finále ligy st. žáků

 

06.12.

Kvalifikace do II. ligy mužů

 

13.12.

Vánoční turnaj + memoriál K. Wienera

Trenčín

20.12.

 

 

27.12.

Silvestrovský pohár

Nový Hrozenkov