Návrh kalendáře na rok 2008

Návrh sportovního kalendáře ČSV na rok 2009

 

 

Leden

03.01.

 

 

10.01.

 

 

17.01.

 

 

24.01.

 

 

31.01.

 

 

Únor

07.02.

Mistrovství Moravskoslezského kraje

Havířov

07.02.

Mistrovství Zlínského kraje mužů a juniorů do 20 let

Nový Hrozenkov

14.02.

1. kolo ligy ml. a st. žáků

Teplice, Příbor, Zlín

21.02.

 

 

28.02.

1.kolo ligy juniorů

Teplice, Bohumín, Zlín

 

 

 

Březen

07.03.

1.kolo II. ligy mužů

Teplice, Rotava

07.03.

1.kolo II. ligy mužů

Zlín, Příbor

14.03.

1. kolo ligy žen a juniorek

Bohumín

18.-21.03.

MEU

Ciechanów

21.03.

1. kolo I. ligy mužů

Bohumín

28.03.

 

 

 

 

 

Duben

04.04.

Valná hromada ČSV

Praha

04.-12.04.

ME mužů a žen

Bukurešť

11.04.

Velikonoce

 

18.04.

2. kolo ligy juniorů

Sokolov, Havířov, Boskovice

25.- 26.04.

Mistrovství ČR masters

Plzeň

 

 

 

Květen

02.05.

 

 

09.05.

2. kolo II.ligy mužů

Teplice, Plzeň

09.05.

2. kolo II.ligy mužů

Holešov, Příbor

16.05.

2. kolo ligy žen a juniorek

Nový Hrozenkov

19.5.-24.5.

MS juniorů do 17 let (kvalifikace na OH mládeže)

Chiang Mai

21.-23.05.

ELEIKO Womens Grand Prix

Lochen

23.05.

2. kolo ligy ml. a st. žáků

Sokolov, Havířov, Holešov

23.-30.05.

ME masters

Togliati

30.05.

Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 16 a 18 let

Bohumín

 

 

 

Červen

06.06.

2. kolo I. ligy mužů

Sokolov

12.6.-21.6.

MS juniorů do 20 let

Constanca

13.06.

Mistrovství ČR starších žáků

Příbor

20.06.

 

 

27.06.

 

 

 

 

 

Červenec

04.07.

 

 

11.07.

 

 

18.07.

 

 

25.07.

 

 

26.7.-02.8.

ME juniorů do 20 let

Landskrona

 

 

 

Srpen

01.08.

 

 

08.08.

 

 

15.08.

 

 

22.08.

 

 

29.08.

 

 

 

 

 

Září

05.09.

 

 

06.-13.09.

ME juniorů do 17 let

Ejlat

12.09.

VC Bohumína

Bohumín

12.09.

VC Sokolova

Sokolov

19.09.

VC Meziboří mužů, žen a masters

Meziboří

26.09.

3. kolo ligy ml. a st. žáků

Rotava, Ostrava, Boskovice

 

 

 

Říjen

03.10.

3. kolo I. ligy mužů

Havířov

10.10.

3. kolo ligy juniorů

Rotava, Ostrava, N. Hrozenkov

10.-18.10.

MS masters

Sydney

11.-18.10.

ME do 23 let

Wladyslawowo

17.10.

 

 

24.-25.10.

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek do 20 let

Havířov

31.10.

 

 

 

 

 

Listopad

07.11.

4. kolo ligy ml. a st. žáků

Sokolov, Havířov, Holešov

07.11.

VC Holešova

Holešov

14.11.

3. kolo II.ligy mužů

Teplice, Rotava

14.11.

3. kolo II.ligy mužů

Brno, Třinec

17.-27.11.

MS seniorů

Goyang City

21.11.

Mistrovství ČR ml. žáků + finále ligy ml. žáků

Holešov

28.11.

Finále ligy juniorů

 

28.11.

Kvalifikace do I. ligy mužů

 

 

 

 

Prosinec

05.12.

Finále ligy st. žáků

 

05.12.

3. kolo ligy žen a juniorek

Ostrava

12.12.

 

 

19.12.

 

 

26.12.

 

 

 

 

 

Zpracoval:       Daniel Kolář