Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2010

Leden

02.01. . .
09.01. . .
16.01. . .
23.01. . .
30.01. . .

Únor

06.02. . .
13.02. 1. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ sk. A a B Teplice, Haví°ov
13.02. Mistrovství Zlínského kraje muר a veterán¨ Nový Hrozenkov
20.02. 1. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ sk. C Holešov
20.02. Mistrovství Moravskoslezského kraje mláde×e T°inec
27.02. 1. kolo ligy junior¨ Plze˛, Bohumín, Zlín

B°ezen

06.03. VH ╚SV Praha
13.03. 1. kolo ligy ×en a juniorek Bohumín
20.03. 1. kolo II. ligy muר Nová Role, Holešov
27.03. 1. kolo III. ligy muר Rotava, Zlín

Duben

02.-11.04. ME muר a ×en Minsk (Býlorusko)
03.04. Velikonoce .
03.04. P°ebor Plze˛ského kraje všech kategorií Plze˛
10.04. 2. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Sokolov, Bohumín, Zlín
10.04. Mistrovství Zlínského kraje ×ák¨ a junior¨ do 20 let Zlín
17.-18.04. Mistrovství ╚R masters Nový Hrozenkov
24.04. 1. kolo I. ligy muר Rotava

Kvýten

01.05. . .
08.-09.05. Mistrovství ╚R muר, ×en, junior¨ a juniorek do 23 let Praha
13.-16.05. Eleiko Women Grand Prix 2010 Ohrdruf (Nýmecko)
15.-22.05. ME masters Linz (Rakousko)
16.-23.05. ME junior¨ do 17 let Valencie (Španýlsko)
22.05. . .
29.05. 2. kolo ligy junior¨ Rotava, P°íbor, Holešov

╚erven

03.-06.06. Inter. Fulda Austria Turnier 2010 Lochen (Rakousko)
04.-06.06. Turnaj zemí V 4 do 18 let Ma´arsko
12.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ Boskovice
11.-20.06. MS junior¨ do 20 let Plovdiv (Bulharsko)
12.06. . .
19.06. MVC Zlínského kraje jednotlivc¨ a dru×stev mláde×e Zlín
26.06. . .

╚ervenec

01.-05.07. MS vysokoškolák¨ Tchaj-Ŕung (Tchajwan)
03.07. . .
10.07. . .
17.07. . .
24.07. . .
31.07. Mezinárodní „Hexagonál 2010“ Nový Hrozenkov

Srpen

07.08. . .
14.-26.08. OH mláde×e Singapur
21.08. . .
28.08. VC Sokolova mláde×e v trhu Sokolov

Zá°í

04.09. VC Mezibo°í ×en, muר a veterán¨ Mezibo°í
11.09. MVC Sokolova dru×stev mláde×e Sokolov
11.09. MVC Bohumína Bohumín
18.09. 3. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Rotava, Haví°ov, Boskovice
18.-25.09. MS masters Ciechanow (Polsko)
18.-30.09. MS muר a ×en Antalya (Turecko)
25.09. 3. kolo ligy junior¨ Sokolov,Ostrava,N. Hrozenkov

ěíjen

02.10. 2. kolo ligy ×en a juniorek Plze˛
09.10. 2. kolo I. ligy muר Sokolov
09.10. 2. kolo II. ligy muר sk. B Nový Hrozenkov
16.10. 2. kolo II. ligy muר sk. A Plze˛
16.10. 2. kolo III. ligy muר sk. B Brno
17.-24.10. ME junior¨  do 20 a 23 let Limassol (Kypr)
23.10. 4. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Sokolov, Ostrava, Holešov
23.10. 2. kolo III. ligy muר sk. A Sokolov
23.10. VC Holešova v nadhozu Holešov
30.10. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 17 a 20 let Haví°ov

Listopad

06.11. Mistrovství ╚R ml. ×ák¨ + finále ligy ml. ×ák¨ Holešov
06.11. VC Plzný masters + Plze˛ský pohár Plze˛
13.11. 3. kolo I. ligy muר Haví°ov
13.11. 3. kolo II. ligy muר Teplice, T°inec
20.11. Finále ligy junior¨ Teplice, Nový Hrozenkov
20.11. 3. kolo III. ligy muר .
27.11. 3. kolo ligy ×en a juniorek Ostrava
27.11. Kvalifikace do I. ligy muר .

 Prosinec

04.12. Finále ligy starších ×ák¨ .
04.12. Kvalifikace do II. ligy muר .
04.12. Mezinárodní TOP 12 memoriál Milana Romana Haví°ov
18.12. Pohár starosty mýsta Boskovice mláde×e Boskovice
18.12. VC Mezibo°í starších ×ák¨ a junior¨ Mezibo°í
18.12. 4. roŔník VC Rotavské strojírny mláde×e Rotava
29.12. Silvestrovský pohár Zlínského kraje Nový Hrozenkov