Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2011

Leden

02.01. . .
09.01. . .
16.01. . .
23.01. . .
30.01. . .

Únor

05.02. . .
12.02. 1. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Teplice, Haví°ov, Holešov.
19.02. 1. kolo ╚EZ ligy junior¨ Rotava, Bohumín
26.02. Mistrovství Zlínského kraje muר,veterán¨ a jun. do 23 let Nový Hrozenkov
26.02. Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivc¨ Rotava
. . .

B°ezen

12.03. VH ╚SV Praha
19.03. 1. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek
Nový Hrozenkov
19.03. 1. kolo III ligy muר sk. "A" Rotava
26.03. 1. kolo ╚EZ ligy muר Bohumín

Duben

02.04. 1. kolo II. ligy muר Rotava, Holešov.
09.04. 2. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Rotava, Bohumín, Boskovice
09-17.04. ME muר a ×en Kaza˛ ( Rusko )
16.-17.04. Mistrovství ╚R masters Mezibo°í
23.04. Velikonoce .
30.04. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 20 let Bohumín
. . .

Kvýten

07.05. 2. kolo II ligy muר Sokolov, Nový Hrozenkov
08.-14.05. MS junior¨ do 17 let Lima ( Peru )
14.05. 2. kolo ╚EZ ligy junior¨ Plze˛, Haví°ov
21.05. 2. kolo ╚EZ ligy muר Sokolov
21.05. MVC Zlínského kraje mláde×e + 1 kolo III ligy muר sk. "B" Zlín
28.05. 2. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Plze˛
28.5.-4.6 ME masters Heinsheim ( Nýmecko ).

╚erven

04.06. 2 kolo III ligy muר sk "B" P°íbor
11.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨. Boskovice
18.-19.06. Mistrovství ╚R muר,×en,junior¨ a juniorek do 23 let Praha
25.06. . .
28.6.-9.7 MS junior¨ do 20 let Penang ( Malajsie ).
. . .
. . .

╚ervenec

01.-03.07. Turnaj zemí V 4 do 18 let Slovensko.
09.07. . .
16.07. . .
23.07. . .
23.07. . .
30.07. Hexagonál Nový Hrozenkov

Srpen

06.08. . .
12.-22.08. Universiáda Shenzen ( ╚ína )
21.-28.08. ME junior¨ do 17 let Ciechanow ( Polsko )
27.08. . .

Zá°í

10.09. VC Sokolova Sokolov
10.09. VC Bohumína Bohumín
10.-18.09. ME junir¨ do 20 a 23 let BukurešŁ ( Rumunsko )
10.-20.09. Evropské hry masters Lignano ( Itálie )
17.09. 2. kolo III ligy muר sk. "A" Plze˛
24.09. 3. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Sokolov, Ostrava, Zlín
24.09. Pohár mýsta Zlína Zlín
24.09. VC TJ Baník Mezibo°í Mezibo°í

ěíjen

01.10. ╚esko - Slovenský pohár Praha
08.10. 3. kolo ╚EZ ligy junior¨ Sokolov, Nový Hrozenkov
15.10. 4. kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Rotava, Haví°ov, Holešov
15.10. VC Holešova v nadhozu Holešov
22.10. 3. kolo ╚EZ ligy muר Haví°ov
29.10. 3. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Ostrava
29.10.5.11 MS masters Limassol (Kypr )
. . .
. . .
. . .

Listopad

05.11. 3. kolo II ligy muר Teplice, T°inec
11.-20.11. MS senior¨ Pa°í× ( Francie )
12.11. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 17 let Haví°ov
12.11. 3. kolo III ligy muר sk. "B" Brno
19.11. Mistrovství ╚R ml. ×ák¨ a finále ligy ml. ×ák¨ Holešov
19.11. Kvalifikace do I ligy muר. .
26.11. Finále ligy junior¨  .
. 3. kolo III ligy muר sk. "A" Mezibo°í
. .

 Prosinec

03.12. Finále ligy starších ×ák¨. .
03.12. Kvalifikace do II ligy muר .
03.12. Mezinárodní TOP 12 v nadhozu Haví°ov
10.12. VánoŔní turnaj Zlínského kraje Zlín
10.12. VC Rotas strojírny mláde×e Rotava
17.12. Pohár starosty mýsta Boskovice Boskovice
23.12. VánoŔní turnaj Haví°ov
29.12. Silvestrovský pohár Nový Hrozenkov
31.12. . .