Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2012

Leden

07.01. . .
14.01. . .
21.01. . .
27.-28.01. Seminá° trenér¨ Praha
28.01. . .

Únor

04.02. . .
11.02. 1. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ sk. A a B Teplice, Haví°ov
18.02. 1. kolo ligy masters Haví°ov
25.02. 1. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev junior¨ Plze˛, Haví°ov, Holešov
25.02. 1. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ sk. C Holešov
. . .

B°ezen

03.03. Mistrovství Zlínského kraje muר, veterán¨ a jun. do 23 let
Pohár mýsta Zlína mláde×e
Mistrovství Moravskoslezského kraje mláde×e
Mistrovství Karlovarského kraje mláde×e

Zlín
Haví°ov
Rotava
17.-18.03. 1. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev muר + ×en a jun. Plze˛
24.03. VH ╚SV Praha
31.03. 1. kolo II. ligy muר Rotava, Nový Hrozenkov

Duben

06.-16.04. ME muר a ×en Antalya (Turecko)
07.04. Otev°ený p°ebor mýsta Plzný Plze˛
14.04. 1. kolo III. ligy muר Rotava, Zlín
21.04. 2. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev junior¨ Rotava, Bohumín, Zlín
21.04. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ sk. C Zlín
21.04. Pohár Zlínského kraje mláde×e Zlín
28.-29.04. M-╚R masters Bohumín

Kvýten

. .
.
05.05. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, P°íbor
06.-18.05. MS junior¨ do 20 let Antigua (Guatemala)
12.05. 2. kolo II. ligy muר Mezibo°í, P°íbor
19.05. Mistrovství ╚R junior¨ do 20 a 23 let Haví°ov
26.05. 2. kolo III. ligy muר Plze˛, Holešov
. . .

╚erven

2.-9.06. ME masters Lankaran (Ázerbájd×án)
09.06. Mezinárodní mistrovství ╚R muר, ×en a juniorek do 23 let Praha
16.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ Holešov
23.06. . .
28.6.-1.7. International Titanos Women Grand Prix Sangerhausen (Nýmecko)
30.6. Turnaj zemí V 4 do 18 let Oborniki Slaskie (Polsko)
. . .

╚ervenec

07.07. . .
14.07. . .
20.-21.07. Masters Europa Cup Víde˛ (Rakousko)
27.07.-12.08 Olympijské hry Londýn (Velká Británie)
28.07. Hexagonál Nový Hrozenkov
. . .

Srpen

04.08. . .
11.08. . .
25.8.-2.9. ME junior¨ do 17 let Constanta (Rumunsko)
31.8-1.09. ELEIKO G. Stapfer Gedächtnisturnier Ranshofen (Rakousko)

Zá°í

08.09. Velká cena Bohumína Bohumín
08.09. Velká cena Sokolova Sokolov
15.-22.09. MS masters Lvov (Ukrajina)
16.-22.09. MS do 17 let Košice (Slovensko)
15.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Teplice, Ostrava, Boskovice
22.09. VC Mezibo°í Mezibo°í
29.09. M-╚R junior¨ do 17 a juniorek do 17 a 20 let Boskovice
. . .

ěíjen

06.10. 2. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev ×en a juniorek Nový Hrozenkov
13.10. 2. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev muר Sokolov
20.10. 3. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev junior¨ Sokolov, Ostrava, N.Hrozenkov
27.10. 4. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Haví°ov, Holešov
27.10. VC Holešova v nadhozu Holešov
. . .
. .
.
. . .
. . .
. . .

Listopad

03.11. Finále ligy junior¨ Bohumín
03.11. VC Plzný, Plze˛ský pohár, Memoriál J. Pavelce Plze˛
10.11. 3. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev ×en a juniorek Ostrava
10.11. TOP 12 Haví°ov
17.11. 3. kolo ╚EZ ligy ve vzpírání dru×stev muר Haví°ov
24.11. 3. kolo II. ligy muר Teplice, T°inec
24.11. 3. kolo III. ligy muר Rotava, Brno
24.11. VC T°ince T°inec
29.11.-9.12 ME junior¨ do 20 let a 23 let Eilat (Izrael)

 Prosinec

01.12. M-╚R mladších ×ák¨ + finále ligy ml. ×ák¨ P°íbor
01.12. Kvalifikace do ╚EZ ligy muר .
08.12. Finále ligy starších ×ák¨ .
08.12. Kvalifikace do II. ligy .
14.-15.12. MVC Rotas Rotava Rotava
15.12. .
.
15.12. Pohár starosty Mýsta Boskovic Boskovice
. . .
. . .