zpýt



Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2013

Leden

05.01. . .
12.01. . .
19.01. . .
26.01. . .
. . .

Únor

02.02. . .
08.-09.02. .
.
16.02. 1. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Teplice, Bohumín, Zlín
23.02. 1. kolo ╚EZ ligy junior¨ Plze˛, Haví°ov, Zlín
. . .
. . .

B°ezen

02.03. Valná hromada ╚SV Praha
09.03. 1. kolo ligy masters Haví°ov
16.03. 1. kolo ╚EZ ligy muר Sokolov, Bohumín
23.03. 1. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Plze˛
29.-30.03. Seminá° trenét¨ Praha

Duben

08.-14.04. ME muר a ×en Tirana (Albánie)
06.04. 1. kolo II. ligy muר Rotava, Holešov
06.-13.04. MS junior¨ do 17 let Taškent (Uzbekistán)
13.04. Mistrovství ╚R masters Teplice
20.04. 2. kolo ╚EZ ligy junior¨ Rotava, Bohumín, Holešov
27.04. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Haví°ov, Holešov
27.04. 1. kolo III. ligy muר Plze˛, Kop°ivnice

Kvýten

03.-11.05. MS junior¨ do 20 let Lima (Peru)
04.05. 2. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Nový Hrozenkov
09.-12.05. Int. Women GP Víde˛ (Rakousko)
11.05. 2. kolo II. ligy muר Cheb, P°íbor
18.-25.05. ME masters Kusadasi (Turecko)
25.05. Mezinár. mistrovství ╚R muר, ×en a juniorek do 23 let Bohumín
. . .

╚erven

01.06. 2. kolo III. ligy muר Rotava, Brno
08.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ P°íbor
15.06. Mistrovství ╚R junior¨ do 20 a 23 let Bohumín
22.06. VC muר a masters Rotava
23.-27.06. Letní olympiáda mláde×e Zlín
29.6. 2 kolo ligy masters Brno
. . .

╚ervenec

06.07. V 4 Holešov
06-17.07. Letní univerziáda Kaza˛ (Rusko)
07.-13.07. Letní škola vzpírání - seminá° trenér¨ mláde×e TrenŔín
20.07. . .
27.07. . .
. . .

Srpen

02.-11.08. Svýtové hry masters Turín (Itálie)
03.08. . .
10.08. . .
17.08. . .

Zá°í

01.-08.09. ME junior¨ do 17 let Klajpeda (Litva)
14.09. VC Bohumína Bohumín
14.09. VC Sokolova mláde×e Sokolov
20.-29.09. ME junior¨ do 20 let a 23 let Tallin (Estonsko)
21.09. Memoriál K. Hofmana Mezibo°í
28.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Teplice, P°íbor, Boskovice
. . .
. . .

ěíjen

05.10. 2. kolo ╚EZ ligy muר Teplice, Nový Hrozenkov
12.10. Mistrovství ╚R junior¨ do 17 a juniorek do 17 a 20 let Haví°ov
20.-27.10. MS muר a ×en Wroc│aw (Polsko)
19.10. 4. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Ostrava, Holešov
19.10. VC Holešova v nadhozu Holešov
26.10. 3. kolo II. ligy muר Rotava, T°inec
. .
.
. . .
. . .
. . .

Listopad

02.11. 3. kolo ╚EZ ligy junior¨ Cheb, Ostrava, Boskovice
09.11. Mistrovství ╚R mladších ×ák¨ Holešov
09.11. 3. kolo III. ligy muר Plze˛, Zlín
16.11. 3. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Ostrava
16.11. Kvalifikace do ╚EZ ligy muר .
23.11. Finále  ╚EZ ligy muר Haví°ov
23.11. Kvalifikace do II. ligy muר .
30.11. Finále ligy junior¨ Boskovice
30.11. VC Plzný Plze˛

 Prosinec

07.12. Finále ligy starších ×ák¨ Holešov
07.12. TOP 12 Haví°ov
13-14..12. 7. MVC ROTAS strojírny, s. r. o. Rotava
14.12. Pohár starosty Mýsta Boskovice Boskovice
21.12. . .
28.12. .
.
. . .
. . .
. . .