Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2014

zpýt

Leden

04.01. . .
11.01. . .
18.01. . .
25.01. . .
. . .

Únor

01.02. . .
08.02. .
.
15.02. . .
22.02. 1 kolo ligy ml. st. ×ák¨  Haví°ov
22.02. Mistrovství Karlovarského kraje mláde×e Sokolov
22.02. Mistrovství Moravskoslezského kraje Haví°ov

B°ezen

01.03. 1 kolo ╚EZ ligy junior¨ do 17 a 20 let Haví°ov, Teplice, Zlín
08.03. 1 kolo ligy masters Haví°ov
15.03. 1 kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Rotava
22.03. 1 kolo ╚EZ ligy muר Rotava, Nový Hrozenkov
29.03. 1 kolo II ligy muר Cheb, Kop°ivnice.

Duben

05.04. 2 kolo ╚EZ ligy junior¨ do 17 a 20 let Sokolov, Bohumín, Holešov
05.04. Otev°ené mistrovství Zlínského kraje Holešov
05.-13.04. ME muר a ×en Tel Aviv (Izrael)
12.04. 2 kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Rotava, Bohumín, Zlín
12.04. 1 kolo III ligy muר Rotava, P°íbor
19.04. Otev°ený p°ebor mýsta Plze˛ Plze˛
26.-27.04. M-╚R masters P°íbor
28.04.-4.5. ME do 17 let Ciechanow (Polsko)

Kvýten

03.05. VH ╚SV Praha
10.05. . .
17.05. 2 kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Plze˛
17.-24.05. ME masters Kazinbarczika (Ma´arsko)
24.05. M-╚R junior¨ do 20 a 23 let Haví°ov
31.05. 2 kolo II ligy muר Mezibo°í, Holešov
31.05. . .

╚erven

07.06. M-╚R starších ×ák¨ P°íbor
14.-15.06. M-╚R muר, ×en a juniorek do 23 let Holešov
20.-26.06. Mistrovství svýta junior¨ a juniorek do 20 let Kaza˛ (Rusko)
21.06. 2 klo III ligy muר Plze˛, Nový Hrozenkov
28.6. 2 klo ligy masters Brno

╚ervenec

05.07. V 4 Kazinbarczika (Ma´arsko)
05.07. . .
12.07. . .
19.07. . .
26.07. . .
. . .

Srpen

02.08. . .
16.-28.08. OH mláde×e Nanjing (╚ína).
23.08. . .
31.08.-7.9. MS masters. Koda˛ (Dánsko)

Zá°í

06.09. . .
13.09. VC Sokolova Sokolov.
13.09. VC Bohumína Bohumín
20.09. 3 kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Teplice, Boskovice
26.- 27.09. 3 kolo ligy ml. a st. ×ák¨ sk B + VC H. Suché H.Suchá
27.09. . .

ěíjen

04.10. M-╚R junior¨ do 17 let a juniorek do 17 a 20 let Boskovice
11.10. 2 kolo ╚EZ ligy muר Sokolov, Bohumín
18.10. 3 kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Ostrava
25.10. 4 kolo ligy ml. a st. ×ák¨ Sokolov, Ostrava, Holešov
25.10. .VC Holešova v nadhozu Holešov

Listopad

01.11. 3. kolo II ligy muר Plze˛, T°inec
01.11. 3 kolo III ligy muר Rotava, Brno
04.-16.11. MS muר a ×en Almaty (Kazachstán)
08.11. 3 kolo ╚EZ ligy junior¨ Cheb, Ostrava, Boskovice
15.11. M-╚R mladších ×ák¨ Holešov
15.11. Kvalifikace do ╚EZ ligy muר .
15.11. VC Plzný Plze˛
16.-29.11. ME junior¨ do 20 a 23 let Limassol (Kypr)
22.11. Finále ╚EZ ligy muר .
22.11. Kvalifikace do II ligy muר .
22.11. Mikálšský pohár mláde×e do 17 let Zlín
29.11. Finále ligy starších ×ák¨ Haví°ov
29.11. . .
29.11. TOP 12 Haví°ov

 Prosinec

05.-08.12. MS vysokoškolák¨ Chiang Mai (Thajsko)
06.12. Finále ligy junior¨ .
13.12. Pohár starosty mýsta Boskovice Boskovice
13.12. . .
20.12. . .
27.12. .
.

zpýt