Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2015

Leden

03.01. . .
10.01. . .
17.01. . .
24.01. . .
31.01. Mistrovství Karlovarského kraje mláde×e Sokolov

Únor

07.02. . .
14.02. 1. kolo ligy mladších a starších ×ák¨
Sokolov, Haví°ov, Zlín
21.02. 1. kolo ╚EZ ligy junior¨  Teplice, Haví°ov, Holešov
28.02. 1. kolo ligy masters Haví°ov
. .
.

B°ezen

07.03. 1. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Plze˛
14.03. 1. kolo ╚EZ ligy muר Haví°ov
21.03. 1. kolo II. ligy muר Rotava, Nový Hrozenkov
28.03. Mistrovství Zlínského kraje mláde×e a ×en Zlín
28.03. 2. kolo ╚EZ ligy junior¨ Cheb, Bohumín, Zlín

Duben

04.04. Velikonoce Sokolov, Bohumín, Holešov
04.04. Otev°ený p°ebor Plzný Plze˛
07.-12.04. MS junior¨ a juniorek do 17 let Lima (Peru)
11.04. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Bohumín, Zlín
11.04. 1. kolo III. ligy muר sk. B Zlín
11.-18.04. ME senior¨ Tbilisi (Gruzie)
18.-19.04. M-╚R masters Bohumín
25.04. Valná hromada Praha

Kvýten

02.05. . .
09.05. 2. kolo II. ligy muר sk. B Kop°ivnice
14.-17.05. 12. Int. Women GP Brunn/Gebirge (Rakousko)
16.05. Mistrovství ╚R junior¨ do 20 a 23 let Bohumín
23.05. 2. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Brno
30.05. 2. kolo ╚EZ ligy muר Bohumín

╚erven

05.-06.06. 14. Int. Juniors Battle Lochen
06.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ Teplice
06.-13.06. MS junior¨ do 20 let Varšava (Polsko)
13.-20.06. ME masters Bangor (Velká Británie
13.06. 2. kolo II. ligy muר sk. A Plze˛
13.06. 2. kolo III. ligy muר Nová Role, Brno
20.06. Mistrovství ╚R junior¨ do 17 a juniorek do 17 a 20 let Holešov
27.06. 2. kolo ligy masters Brno

╚ervenec

04.07. V 4 Slovensko
11.07. . .
18.07. . .
25.07. . .

Srpen

01.08. . .
03.-08.08. ME junior¨ do 15 a 17 let Landskrona (Švédsko)
08.08. . .
15.08. . .

Zá°í

05.09. . .
12.09. MVC Sokolova, MVC Bohumína Sokolov, Bohumín
12.-19.09. MS masters Rovaniemi (Finsko)
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Haví°ov, Boskovice
26.09. 3. kolo ╚EZ ligy muר Sokolov
. . .

ěíjen

01.-11.10. Evropské hry masters Nice (Francie)
02.-11.10. ME junior¨ do 20 let a 23 let Klajpeda (Litva)
03.10. MVC Horní Suché Horní Suchá
10.10. 3. kolo II. ligy muר Cheb, T°inec
17.10. 3. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Ostrava
24.10. 4. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Horní Suchá, Holešov
24.10. MVC Holešova v nadhozu Holešov
31.10.-1.11. Mistrovství ╚R muר, ×en a juniorek do 23 let Praha

Listopad

07.11. Mistrovství ╚R mladších ×ák¨ + finále ligy Holešov
14.11. 3. kolo III. ligy muר Plze˛, P°íbor
14.11. .
.
14.11. Kvalifikace do ╚EZ ligy muר .
21.11. 3. kolo ╚EZ ligy junior¨ Plze˛, Ostrava, Boskovice
22.-28.11. MS senior¨ Houston (USA)
28.11. Finále ligy starších ×ák¨ P°íbor
28.11. Kvalifikace do II. ligy muר .

 Prosinec

05.12. TOP 12 v nadhozu Haví°ov
05.12. Finále ligy junior¨ .
11.-12.12. 9. MVC Rotas strojírny Rotava
19.12. MVC Boskovic Boskovice