Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2016

Leden

02.01. . .
09.01. . .
16.01. . .
23.01. . .
30.01. . .

Únor

06.02. 1. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Haví°ov, Holešov
13.02. Mistrovství Zlínského kraje muר a masters
Holešov
13.02. 1. kolo ╚EZ ligy junior¨  Teplice, Haví°ov, Boskovice
20.02. 1 roŔník Memoriál Ing. Jaroslava Pešáta  -  masters Haví°ov
27.02. 1. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek
Rotava

B°ezen

05.03. 1. kolo ╚EZ ligy muר Haví°ov
12.03. 1. kolo II. ligy muר Start Plze˛, Nový Hrozenkov
19.03. 1. kolo III. ligy muר Nová Role, Horní Suchá
26.03. Otev°ený p°ebor mýsta Plzný Plze˛
26.03. 2. kolo ╚EZ ligy junior¨ Cheb, Bohumín, Zlín

Duben

02.04. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Bohumín, Zlín
09.04. 2. kolo ╚EZ ligy junior¨ Cheb, Bohumín, Zlín
10.-16.04. ME senior¨ Forde (Norsko)
16.-17.04. Mistrovství ╚R masters Teplice
30.04. Valná hromada Praha

Kvýten

07.05. 2. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Brno
14.05. 2. kolo ╚EZ ligy muר Holešov
21.05. 2. kolo II. ligy muר Cheb, Brno
21.-28.05. ME masters NachiŔevan (Ázerbajd×án)
28.05. 2. kolo III. ligy muר Teplice, Brno

╚erven

04.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ Sokolov
11.06. . .
16.-19.06. 13. Int. Women GP Tenerife (Španýlsko)
13.-20.06. ME masters Bangor (Velká Británie
18.06. Mistrovství ╚R junior¨ do 17 a juniorek do 17 a 20 let Bohumín
24.6.-2.7. MS junior¨ do 20 let Tbilisi (Gruzie)
25.06. 2. kolo ligy masters Brno

╚ervenec

02.07. . .
09.07. . .
15.-17.07. V 4 ZamoťŠ (Polsko)
16.07. . .

Srpen

05.-16.08. OH Rio de Janeiro
06.08. ME junior¨ do 15 a 17 let Landskrona (Švédsko)
13.08. . .
20.08. . .

Zá°í

03.09. MVC Bohumína Bohumín
11.-17.09. ME junior¨ do 15 a 17 let Nowy Tomyťl (Polsko)
17.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ sk. C Boskovice
24.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ sk. A a B Sokolov, Horní Suchá
24.09. MVC Horní Suché Horní Suchá
. . .

ěíjen

01.10. Mistrovství ╚R junior¨ do 20 a 23 let Holešov
02.-08.10. MS masters Heinsheim (Nýmecko)
08.10. 3. kolo ╚EZ ligy muר Sokolov
08.10. 3. kolo II. ligy muר Slavoj Plze˛, T°inec
15.10. 3. kolo ╚EZ ligy ×en a juniorek Ostrava
20.-25.10. MS junior¨ a juniorek do 17 let Penang (Malajsie)
22.10. 4. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Cheb, Ostrava, Holešov
22.10. MVC Holešova v nadhozu Holešov
29.10. 3. kolo ╚EZ ligy junior¨ Teplice, Ostrava, Nový Hrozenkov

Listopad

05.11. 3. kolo III. ligy muר Plze˛, Holešov
05.11. Kvalifikace do ╚EZ ligy muר .
12.11. Mistrovství ╚R mladších ×ák¨ + finále ligy
Horní Suchá
13.-17.11. MS vysokoškolák¨ Merida (Mexiko)
19.-20.11. Mistrovství ╚R muר, ×en a juniorek do 23 let Praha
26.11. Finále ligy junior¨ .
26.11. Kvalifikace do II. ligy muר ,
26.11. VC Plzný Plze˛

 Prosinec

03.12. Finále ligy starších ×ák¨ .
03.-10.12. ME junior¨ do 20 let a 23 let Eilat (Izrael)
10.12. 10. MVC ROTAS strojírny s. s r. o. Rotava
10.12. Pohár starosty mýsta Boskovic Boskovice