2020

Leden

04.01. . .
11.01. . .
18.01. . .
25.01. Oponentura SCM Praha

Únor

15.02. 1.kolo ligy junior¨ Sokolov, Haví°ov, Zlín
22.02. 1 kolo ligy juniorek T°inec
22.02. 1. kolo ligy masters Haví°ov
29.02. 1 kolo ligy mladších a starších ×ák¨
Chomutov, Bohumín, Zlín
28.2.-1.3. Malta International Open OH kvalifikace Cospicua (Malta)

B°ezen

07.03. 1. kolo I ligy ×en Olomouc
14.03. . .
14.-24.03. . .
21.03. . .
28.03. . .

Duben

4-12.04. . .
4-5.04. . .
10.04. . .
11.04. . .
18.04. . .
25.04. . .

Kvýten

01.05. . .
16-17.05. . .
16-23.05. . .
23.05. . .
30.05. . .

╚erven

06.06. . .
13.06. . .
20.06. 2. kolo ligy junior¨ Teplice, Horní Suchá, Boskovice
25-28.06. . .
27.06. 2. kolo ligy juniorek Holešov
27.06. . .

╚ervenec

04.07. 2 kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Bohumín, Zlín
24.7.-9.8. . .

Srpen

01.08. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 17 let Sokolov
18-30.8. ME junior¨ do 15 a 17 let ???
29.8. 2. kolo ligy masters Brno

Zá°í

05.09. Valná hromada ╚SV Praha
05.09. Velká cena Bohumína Bohumín
12-20.09. ME junior¨ do 20 a 23 let Rovaniemi (Finsko)
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Ostrava, Boskovice
26.09. Memoriál Václava Profta Teplice
26.09. VC T°ince T°inec
26.09. MVC Horní Suché Horní Suchá

ěíjen

3.10. Mistrovství ╚R muר + 1. kolo I. ligy muר Praha
4.10. Mistrovství ╚R ×en + 2. kolo I. ligy ×en Praha
10.10. 3. kolo I. ligy junior¨ Slavoj Plze˛, H. Suchá, Holešov
10.10. MVC Holešova Holešov
17.10. 1. kolo II. ligy muר + 1. kolo II. ligy ×en Start Plze˛, Brno
24.10. 1. kolo III. ligy muר Start Plze˛, Olomouc, Horní Suchá
31.10. Mistrovství ╚R ml. ×ák¨ do 13 let+Finále ligy ml. ×ák¨ Haví°ov
28.10-8.11. ME muר a ×en Moskva (Rusko)

Listopad

07.11. M-╚R junior¨ a juniorek do 23 let. Holešov
11-18.11. MS junior¨ do 17 let. Lima (Peru)
14.11. 2. kolo II ligy muר a 2 kolo II ligy ×en
Sokolov, T°inec
17.11. VC Plzný Start Plze˛
21.11. 2. kolo III ligy muר Start Plze˛, P°íbor, Brno
21.11. 2. kolo I. ligy muר Bohumín
28.11. Mistrovství ╚R st. ×ák¨ do 15 let +Finále ligy st. ×ák¨ Plze˛
28.11. Kvalifikace do I ligy muר a ×en .

 Prosinec

05.12. Mistrovství ╚R junior¨ do 20 let+finále ligy junior¨ Horní Suchá
05.12. Kvalifikace do II ligy muר .
06.12. Mistrovství ╚R juniorek do 20 let+3.kolo ligy juniorek Ostrava
05.12. GP Slavoj Plze˛ 1899 Slavoj Plze˛
05.12. TOP 12 v nadhozu Haví°ov
5.-12.12. ME masters Den Helder (Nizozemí)
11.-12.12 VC Rotas Rotava
19.12. Pohár starosty Boskovic Boskovice