Vánoční turnaj - 28.12. 2011 - Havířov

Ve středu 28.12.2011 se uskutečnil ve sportovní hale Milana Romana Vánoční turnaj, na kterém se představili
především domácí závodníci,závodnice a pak konkurenční Klub Otty Zaremby z Horní Suché pod vedením Luboše Sršně.
Závody proběhly v domácím a svátečním duchu za hojné podpory rodičů a rodinných příslušníků.
Někteří závodníci si i na konci roku vytvořili osobní rekordy.
Všem zůčastněním blahopřejeme.






výsledky




VC Kopřivnice - 10.12. 2011 - Kopřivnice


V sobotu na zimním stadioně ve vzpěračském klubu Tatry Kopřivnice se uskutečnila Velká Cena Kopřivnice.
Závody zahájil dlouholetý předseda pan Ludvík Kašpárek.
Závodili všechny katerorie.
Z našeho klubu bylo největší zastoupení mladších žáků.
Závodníci si vytvořili osobní rekordy za které byli odměněni.
Všem blahopřejeme.






výsledky




Finále ligy starších žáků - 3.12. 2011 - Boskovice


V sobotu se naši zůčasnili finále ligy starších žáků v Boskovicích.
Z celkového počtu osmi družstev naši obsadili čtvrté místo.
Z našeho klubu nás reprezentovali : Kulhánek Tomáš, Pokorná Ladislava a Moskál Vlastimil
Výkony našich jsou na stoupající tendenci a tak lze očekávat i lepší výsledky.
Držíme palce do dalších sportovních klání.







výsledky




TOP 12  - 3.12. 2011 - Havířov

V sobotu proběhla v havířovské sportovní hale Milana Romana tradiční televizní soutěž TOP 12 se zahraniční účastí.
Zůčastnili se : Silvestr Khek, Oleksander Korovka, Alesander Schevchenko, Sylwester Kołecki, Tomáš Matykiewicz,
                         Patrik Krywult, Robert Dołęga, Petr Hejda, Jan Gospoš, Karol Samko, Jakub Jureček a Roman Lukash.

Netradiční závody byly spestřeny o doprovodný program, kde na závěr vystoupil šoumen Jiří Erlebach
Soutěž byla dobře připravena, závodníci podali hezké výkony na hranici svých osobních rekordů.
Výbor klubu děkuje.







výsledky

více foto - zde  

TV vysílání ČT4 - zde  

TV vysílání POLAR - zde  



Finále ligy juniorů - 26.11. 2011 - Bohumín


V sobotu 26.11.2011 proběhlo v bohumínské hale vzpírání proběhlo finále ligy juniorů.
Naši pod vedením zkušeného trenéra Pavla  Kheka skončili na hezkém druhém místě.
Z našich nás reprezentovali: Sivák Lukáš, Mirga David, Mirga Lukáš, Khek Silvestr, Dík Roman a Pokorný Daniel.
Nejlepší výkon družstva podal Silvestr Khek, který vytvořil tři osobní rekordy a to v trhu 130 kg, v nadhozu 157 kg a ve dvojboji 287 kg.
To dalo 346 sinc. bodů. Což byl druhý nejlepší výkon celé soutěže.
1. Bohumín         1558 sinc.bodů
2. Havířov          1400 sinc. bodů
3. Hrozenkov      1325 sinc. bodů
4. Zlín               1289 sinc. bodů
5. Rotava             962 sinc.bodů







výsledky





Mistrovství ČR mladších žáků + finále ligy mladších žáků  - 19.11. 2011 - Kurovice


V sobotu 19.11.2011 v kulturním domě malé obce Kurovice se uskutečnilo finále ligy mladších žáků a zároveň Mistrovství ČR ml. žáků.
Z našeho klubu pod vedením zkušených trénérů Pavla Kheka a Miloše Kopeckého se zůčastnili tito závodníci a závodnice:
V družstvu ml. žáků : Polák František, Bijoková Markéta, Konečný Lukáš a Sihelský David.
Naše dužstvo obsadilo hezké druhé místo za vítězným Holešovem.
V jednotlivcích: Pokorná Ladislava kat. do 32kg (194 bodů) první místo, kde překonala Český rekord a to dvakrát 38 a 39 kg v nadhozu !!!
                     Štafek Stanislav kat. do 32kg (121 bodů) čtvrté místo, nováček, který zvedá pouze měsíc.
                     Murnik David kat. do 36 kg. (123 bodů)  čtvrté místo, nováček, který zvedá krátkou dobu.
                     Bijoková Markéta kat. do 49kg (160 bodů) čtvrté místo
                     Stadherr Dominik kat. do 45kg (170 bodů) třetí místo, nováček, který zvedá pouze měsíc.
                     Kasman Patrik kat. do 50kg ( 167 bodů) druhé místo, nováček, který zvedá pouze měsíc.
                     Szkutek Jakub kat. do 50kg ( 154 bodů) třetí místo, nováček, který zvedá pouze měsíc.
                     Sihelský David kat. do 56kg ( 181 bodů) třetí místo vytvoření osobních rekordů.
                     Purgy Pavel kat. do 56kg (123 bodů) čtvrté místo, nováček, který zvedá krátkou dobu.
                     Konečný Lukáš kat. do 62kg (180 bodů) druhé místo, vytvoření osobních rekordů.
                     Hytka Pavel kat. nad 62kg (187 bodů) druhé místo, vytvoření osobních rekordů.
Všem závodíkům a závodnicím blahopřejeme za podané výkony a držíme palce do dalších sportovních klání.






výsledky finále ligy mladších žáků

výsledky M-ČR mladších žáků





Mistrovství ČR juniorů  a juniorek do 17 let  - 12.11. 2011 - Havířov

Dne 12.11.2011 proběhlo v havířovské hale Milana Romana Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let.
Z našeho klubu nás reprezentovali tito závodníci: v kategorii do 63 kg. - Lukáčová Diana se umístila na prvním místě.
kategorie do 50 kg. - Pokorný Daniel  (3), Kulhánek Tomáš (4)
kategorie do 62 kg. - Sivák Lukáš  (1)
kategorie do 77 kg. - Dík Roman (5), Mirga David (1)
Všem závodníkům blahopřejeme.







výsledky - juniorek

výsledky - juniorů

více foto - zde  




VC Třince juniorů do 17 let a mužů  - 5.11. 2011 - Třinec


Naši závodníci se prosadili také na VC Třince ,která proběhla po 3.kole 2.ligy mužů startovalo celkem 38 mužů a 8 juniorů . 
V kategorii mužů zvítězil Tomáš Matykiewicz  ( 98,5kg) výkonem 350kg ve dvojboji ( 160  -  190 ) což dalo  390 Sincl.bodů . 
Třetí místo obsadil Patrik Krywult (98,1kg) výkonem 310kg ve dvojboji  ( 140  -  170 ) 346bodů. 
A na čtvrtém místě skončil Silvestr Khek  (84kg) který si opět vylepšil nové osobní rekordy v trhu a v nadhozu , 
výkon ve dvojboji  283kg ( 127  -  156 ) dal 339 Sincl.bodů.
V kategorii juniorů do 17let na druhém místě skončil Lukáš Sivák (63,6kg)  výkonem 185kg ve dvojboji (80 -105 ) 261 bodů 
a čtvrté místo získal Roman Dík  (77kg) a dal ve dvojboji 158kg (68  -  90) 198 bodů







3 kolo II ligy mužů sk. "B"  -  5.11. 2011 - Třinec


Dne 5.11.2011 se v třinecké sportovní hale konalo 3 kolo II ligy mužů za účasti šesti družstev.
TJ TŽ Třinec, TJ Sokol Nový Hrozenkov, TJ Holešov, Sokol Zlín, SKV Baník Havířov a S. Brno Obřany.
Z našeho klubu nás reprezentovali tito borci: Přeučil Filip, Sivák Lukáš, Krywult Patrik, Mirga David a Dik Roman.
Naši obsadili pouze páté místo s výkonem 1 234,8531 sinc. bodů . Poslední byl už jen TJ Holešov
Věříme v lepší výkony.







výsledky


3 kolo ligy mužů  - 22.10. 2011 - Havířov

V sobotu 22.10.2011 proběhlo na hale Milana Romana závěrečné kolo ligy mužů ve vzpírání.
Naši v silné převaze nad ostatními kluby vybojovali v 3 kole zaslouženě první místo.
A tudíž skončili i na prvním místě celkově.
Naši ve složení : Cichý Miroslav, Khek Silvestr, Gospoš Jan, Matykiewicz Tomáš, Hejda Petr a Gurkovics Ferenc
Nejlepší výkon soutěže udělal náš Tomáš Matykiewicz a to ( 166 + 195 = 361 ) při váze 93,4kg tj . 411,872 sinc. bodů
Dále hezky vystoupil a zlepšil se - Silvestr Khek, který udělal šest platných pokusů a v nadhozu os. rekord 155kg.
Nesmíme zapomenout na naši oporu ze zahraničí, maďarského závodníka Gurkovics Ferenc, který udělal ( 170 + 200 = 370)
tj. 397,5775 sinc. budů.
Utkání bylo připraveno na vysoké úrovni za pomoci celého realizačního týmu pod vedením p. Ciencialy a p. Klimši.
Našim blahopřejeme a všem děkujeme






výsledky

více foto - zde  



4 kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) - 15.10. 2011 - Havířov


V sobotu proběhlo na hale Milana Romana 4 kolo ligy mladších a starších žáků ve vzpírání za podpory velkého počtu diváků.
Naši borci ve složení: ml. žáci - družstvo "A"  Konečný Lukáš, Hytka Pavel, Polák František, Bijoková Markéta
                                          družstvo "B"  Purgy Pavel, Murník David, Kasman Patrik
                                          družstvo "C" Stadtherr Dominik, Szkutek Jakub, Štáfek Stanislav
                             st. žáci - Pokorná Ladislava, Kulhánek Tomáš, Moskal Vlastimil, Sihelský David
obsadili první místo mladší žáci, a starší žáci skončili na hezkém druhém místě. Finále ligy bude v Holešově 19.11.2011
Děkujeme především benjamínkům a nováčkům soutěže za příkladný a zodpovědný přístup k soutěži.
A podporu rodičů těch nejmladších.
Organizátorům se opět povedl hezky připravený závod, za což veliké dík.







výsledky ml. žáků

výsledky st. žáků

více foto - zde




3 kolo ligy juniorů (sk. B) - 8.10. 2011 - Nový Hrozenkov


Dne 8.10.2011 se odehrálo třetí kolo ligy juniorů .
Náš klub reprezentovali tito borci: Sivák Lukáš, Pokorný Daniel, Khek Silvestr, Mirga Lukáš, Dík Roman a Mirga David
V tomto kole obsadili hezké druhé místo celkovým počtem 1361,3926 sin. bodů
Celkově se naši junioři drží na třetím místě po třech kolech a to 3819,3439 sinc. bodů
Kluci podali hezké výkony, za které je třeba jim poděkovat.






výsledky





Mezinárodní utkání mužů mezi PSE Pésc - SKV Baníkem Havířov - 24.9. 2011 - Pésc

V sobotu dne 24.9.2011 se uskutečnilo přátelské mezinárodní utkání mezi SKV Baníkem Havířov a PSE Péc.
Naši borci ve složení : Tomáš Matykiewicz, Jan Gospoš, Petr Hejda, David Mirga, Silvetr Khek
obsadili hezké druhé místo.
Z našich byl nejlépe hodnocen Tomáš Matykiewicz, který výkonem (165 + 206) 410,328 sinc. bodů !!!
Blahopřejeme.
Závody a doprovodný program byly perfektně naplánovany a zorganizovány.
Je třeba poděkovat hostitelům a celému realizačnímu týmu za hezké závody spojené s kulturní vložkou.







výsledky




3 kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) - 24.9. 2011 - Ostrava

V sobotu se v Čapkově sokolovně Moravské Ostravě odehrálo třetí kolo ligy mladších a starších žáků.
Za hezkého počasí se dvě sportovní disciplíny odehrály venku a to trojskok a hod medicimbálem.
Kde nás reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: POLÁK František, HYTKA Pavel, KONEČNÝ Lukáš a BIJOKOVÁ Markéta.
Starší žáky nás zastupovali tito závodníci: MOSKÁL Vlastimil, KULHÁNEK Tomáš, SIHELSKÝ David a POKORNÁ Ladislava.
Obě družstva svým vystoupením vybojovala první místa a zajistila si tak první umístění v celkovém bodování.
Trenéři Luboš Sršeň, Radek Veselík a Miloš Kopecký mohli být spokojeni se svěřenci, kteří podali perfektní výsledky.
Všem děkujeme a držíme palce do dalšího kola.








výsledky ml. žáků
výsledky st. žáků
celkové výsledky po třetím kole

více foto - zde



45 mezinárodní VC Bohumína  -  10.9. 2011 - Bohumín


V sobotu proběhl 45 ročník populární mezinárodní velké ceny Bohumína.
Z našeho klubu se zůčastnili tito závodnice a závodníci:
Pokorná Martina, Pokorná Ladislava, Hytka Pavel, Konečný Lukáš, Kulhánek Tomáš a Horváth Roman.
Všichni podali výborné výkony na hranici svých osobních rekordů.
Za všechny Ladislava Pokorná pod vedením trenéra Pavla Kheka překonala český rekord v nadhozu a to výkonem 35 kg ve svoji váhové kategorii.
Všem blahopřejeme.







výsledky



18 ročník Hexagonál -  30.7. 2011 - Nový Hrozenkov


V sobotu 30.7.2011 proběhlo v krásném prostředí beskydských hor v Novém Hrozenkově proběhl 18 ročník vzpěračské šou Hexagonál.
Závody proběhly pod širým nebem a tak nebyla nouze o pěknou podívanou. Jen to počasí by mohlo být moudřejší. Na závěr soutěže se již rozpršelo
a muži museli vzpírat mezi kapkami deště.
Pro řadu borců i diváků to byl nezapomenutelný zážitek.
Z našeho klubu startovali : Pokorná Martina, Pokorná Ladislava, Horváth Roman, Gospoš Jan, Matykievicz Tomáš, Gančarčík Patrik,
                                              Pavel Hytka, Tomáš Kulhánek.






výsledky - muži
výsledky - ženy
výsledky - junioři
výsledky - žáci

více foto - zde



Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů  a juniorek do 23 let   -   18 - 19. 6. 2011 - Praha


Úspěšně se vrátila  výprava havířovských vzpěračů z mezinárodního Mistrovství republiky z Prahy ,kde naši  borci vybojovali  tři tituly Mistrů republiky ,
tři druhá místa a jedno třetí. Poděkování patří i trenérům  Pavlu Khekovi  a Jaroslavu  Pešatovi, kteří se podíleli na tomto velice úspěšném tažení havířovských
závodníků a zároveň oddíl SKV Baník Havířov byl  vyhlášen nejúspěšnějším oddílem tohoto Mistrovství ČR.

Velký souboj se rozhořel v kategorii do 77kg mezi benjamínkem Davidem Mirgou a zkušeným ligovým matadorem Cichým, kdy mladý šestnáctiletý David Mirga (75,2)doslova
vydřel vítězství  až na tělesnou váhu.  Cichý (76,9)byl těžší a nesl prohru velmi těžce, když věděl, že si za prohru může sám, jelikož se vzdal svého posledního pokusu a to využil Mirga, který zvýšil svůj posední  pokus o 10 kg a dobře ho zvládl. Další kvalitní výkon předvedl Tomáš Matykiewicz, který startoval v kategorii nižší  do 94 kg. Tento jeden z nejúspěšnějších  reprezentantů ČR posledních let v kat. 105kg se rozhodnul upravit svoji váhu a shodit 10kg své hmotnosti a světe div se, povedlo se a tím padl jeden z nejlepších výkonu v trhu této kategorie u nás z posledních let.

Mistři republiky  Mirga David(62 kg) , Mirga Lukáš(77kg) a Tomáš Matykiewicz(94kg),

2. místa: Gospoš Jan, Cichý Miroslav ,Hejda Petr

3.místo:  Silvestr Khek 

v kategorii  do 23 let

1. místo: Mirga Lukáš,Mirga David

2.místo  Khek  Silvestr

3místo Sivák Lukáš

Ženy

 2 .místo: Pokorná Martina  a  1.místo v kategorii do 23 let

 
Havířovské úspěchy:

Kat :77kg                                           trh                                    nadhoz                         dvojboj

1.       1.Mirga David     (HAV)                       112                                145                        257

2.       2.Cichy Miroslav (HAV)                       125                                132                        257

3.       3.Věžnik Petr     (PLZ)                          110                                142                        252

 Kat:85kg

1.Gasior Jiří (Bohumín)                           127                               161                          288

2.Gospoš Jan (HAV)                            130                                158                         288

3.Khek Silvestr(HAV)                           120                                152                         272

Kat:94kg

1.Matykiewicz Tomáš(HAV)                 151                                170                         321

2.Beran Andrej(PRAHA)                         141                                165                         306

3.Cibulka Lukáš(SOK)                           135                                160                          295

 Kat:+105

1.Orság Jiří(KAROLINKA)                        180                                  220                       400

2.Hejda Petr (HAV)                             158                                  195                       353

3 Sedlbauer Jan (ROTAVA)                     110                                  155                       265








výsledky - mezinárodní 62-69-77kg
výsledky - mezinárodní 85-94kg
výsledky - mezinárodní 105-nad 105kg
výsledky - M-ČR mužů 62-69-77kg
výsledky - M-ČR mužů 85-94kg
výsledky - M-ČR mužů 105-nad 105kg
výsledky - M-ČR juniorů do 23let 62-69-77kg 
výsledky - M-ČR juniorů do 23let 85-94kg
výsledky - M-ČR juniorů do 23let 105-nad 105kg
výsledky - M-ČR žen 48-53-58-63kg
výsledky - M-ČR žen 69-nad 75kg
výsledky - M-ČR juniorek 48-53-58-63kg
výsledky - M-ČR juniorek 69-nad 75kg



Mistrovství ČR starších žáků  - 11.6. 2011 - Boskovice


Dne 11.6. 2011 se uskutečnilo v boskovické hale vzpírání M - ČR starších žáků. Náš klub reprezentovali
tito závodníci a závodnice :     Pokorná Ladislava v kategorii do 36 kg. umístění 2
                                          Bijoková Markéta v kategorii do 40 kg. umístění 2
                                          Kulhánek Tomáš v kategorii do 45 kg. umístění 1
                                          Sihelský David v kategorii do 45 kg. umístění 5
Startovalo 37 závodníků ze 13 klubů, Ladislava Pokorná ( ročník 2000 ) překonala český rekord ml. žáků ve váze do 32kg v nadhozu na 34 kg.
Stala se první dívkou, která dokázala překonat chlapecký rekord ČR.
V neof. soutěži družstev zvítězili domácí a na druhém místě skončili závodníci z Havířova.
Blahopřejeme .







výsledky



Mezinárodní utkání mládeže mezi SKV Baníkem Havířov - PSE Pésc  - 4.6. 2011 - Havířov


V sobotu se uskutečnilo ve sportovní hale Milana Romana Mezinárodní utkání mezi místním SKV Baníkem Havířov a maďarským PSE Pésc.
Naši přátelé z maďarského klubu si v pátek prohlédli soukromý pivovar Koníček ve Vojkovicích, kde se jim velice líbyla místní pohostinnost
a především místní speciality. V sobotu navštívili hornické muzeum Landek v Ostravě, kde se jim tektéž líbylo.
Odpoledne v 16°°hod začalo sportovní klání, kde domácí klub postavil dvě družstva a jedno z Maďarska.
Všichni závodníci pod vedením trenéra Pavla Kheka podali velice dobré výsledky, někteří i své osobní rekordy.
Náše družstvo "A" vyhrálo s 1190,339 sinc. bodů, druzí byli Maďaři s 978,4887 sinc. bodů a třetí družstvo "B" s 753,8486 sinc. bodů.
Náš nejlepší závodník byl Silvestr Khek 334,6873 sinc bodů a z maďarského klubu  Kerestély Zoltán 284,9718 sinc bodů.
Závěr dne byl zakončen baketem na Těrlické přehradě.
Za vše je třeba poděkovat především řediteli soutěže našemu manažerovi panu Daliborovi Klimšovi za reprezentativně připravené
sportovní klání. Samozeřejmě nesmíme zapomenout poděkovat všem členům, kteří přiložili ruku k dílu.
A nesmíme zapomenout velké dík našemu překladateli a členu klubu panu Lacovi Pásztorovi, bez něhož by komunikace trochu vázla.
Všem děkujeme.






výsledky

více foto - zde



2 kolo ligy mužů  - 21.5. 2011 - Sokolov


V sobotu naši muži prvoligového družstva na druhém kole v Sokolově obsadili první příčku ( 1772,8380 sinc. bodů ) za domácím Baníkem Sokolov
( 1711,9600 sinc. bodů ) a třetím Tj Bonatransem Bohumín ( 1649,3723 sinc. bodů )
Naši ve složení : Gyurkovics Ferenc, Matykiewicz Tomáš, Hejda Petr, Gospoš Jan, Cichý Miroslav a Mirga David.
Nejlepší z našich byl hostující  Gyurkovics Ferenc   165 - 195 při váze 110,80kg, to je  385,8480 sinc. bodů.
Výbor klubu blahopřeje a do třetího kola přeje hodně štěstí a síly.







výsledky
výsledky po dvou kolech




2 kolo ligy juniorů (sk. B) - 14.5. 2011 - Havířov


V sobotu proběhlo v havířovské sportovní hale Milana Romana 2 kolo ligy juniorů sk. "B"
Naši závodníci ve složení : Pokorný Daniel, Dík Roman, Khek Silvestr, Sivák Lukáš, Mirga Lukáš a Mirga David.
Se umístili na 2 místě s celkovým počtem 1358,384 sinc. bodů.  Za prvním  Bonatransem Bohumín, který udělal 1426,334sinc. bodů.
Nejvíc sinc. bodů udělal Silvestr Khek - (115 - 145)  dvojboj 260 a to je 318,9469 sinc. bodů.
Všem našim blahopřejeme a držíme palce do třetího kola.







výsledky
výsledky



2 kolo II ligy mužů sk. "B"  -  7.5. 2011 - Nový Hrozenkov


V sobotu proběhlo v Novém Hrozenkově 2 kolo II ligy mužů.
Znašeho klubu pod vedením zkušených trenérů startovali tito borci: Mirga Lukáš, Veselík Radek, Sivák Lukáš, Khek Silvestr, Štefanik Miroslav.
Všichni zůčasnění podali velmi dobré výkony a tím se umístili na hezkém třetím místě.
Přejeme do dalšího kola, kteréré se uskuteční v třinecké hale 5.11.2011 hodně štěstí a ještě lepší výkony.







výsledky




Mistrovství ČR juniorů a juniork do 20 let  - 30.4. 2011 - Bohumín


V sobotu 30.4. 2011 se uskutečnilo v bohumínské vzpěračské hale Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let.
Z našeho klubu se zůčastnili pod vedením trenéra Pavla Kheka:  Pokorná Martina, Mirga Lukáš, Mirga David, Khek Silvestr

Pokorná Martina
se umístila v hmotnostní kategorii do 75kg. na druhém místě pěkným výkonem a to 50 - 67 dvojboj 117 při váze 69,30kg.
Mirga Lukáš se umístil v hmotnostní kategorii do 62kg. na prvním místě výkonem 75 - 100 dvojboj 175 při váze 60,40kg.
Mirga David se umístil v hmotnostní kategorii do 77kg. na prvním místě výkonem 106 - 130 dvojboj 236 při váze 74,10kg.
Khek Silvestr se umístil v hmotnostní kategorii do 85kg. na druhém místěvýkonem 108 - 130 dvojboj 238 při váze 80,20kg.
Všem našim srdečně blahopřejeme !!!







výsledky



Mistrovství Evropy mužů a žen  - 8. - 17.4. 2011 - Kazan - Rusko

Závoníci vybraní reprezentačním trenérem z našeho klubu Tomáš Matykiewicz a Petr Hejda se zůčastnili Mistrovství Evropy v Kazani v Rusku.
Jak se našim dařilo ?   Tomáš Matykiewicz trh 160 nadhoz 180 dvojboj 340kg   umístění 16
                               Petr Hejda trh nezvládl základní pokus v trhu na 158     nadhoz 202   

Věříme, že se naši borci dají brzy do formy a na dalších klání podají lepší výsledky ve spolupráci s osobnímy trenéry.
Držíme palce !!!







výsledky



2 kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) - 9.4. 2011 - Bohumín

V sobotu se uskutečnilo na bohumínském vzpěračském prkně 2 kolo ligy ml. a st. žáků.
Naši závodníci a závodnice pod vedením trenéra Pavla Kheka a Miloše Kopeckého podali skvělé výkony a někteří i překonali své osobné rekordy.
Z našeho klubu startovali tito borci:
družstvo mladších žáků : Bijoková Markéta, Purgy Pavel, Hytka Pavel a Červeňák Patrik
družstvo starších žáků : Pokorná Ladislava, Kulhánek Tomáš, Moskál Vlastimil, Sihelský David a Lukáčová Diana.






výsledky ml. žáků trojskok, hod medicimbálem
výsledky ml. žáků
výsledky st. žáků

více foto - zde



1 kolo II ligy mužů sk. "B"  -  2.4. 2011 - Holešov

Dne 26.3.2011 proběhlo 1 kolo II ligy mužů v holešovské vzpěračské hale.
Účastnilo se šest družstev z Moravy.
Náš klub reprezentovali tito borci: Veselík Radek, Přeučil Filip, Sivák Lukáš, Gančarčík Patrik, Mirga David a Štefanik Miroslav
Kluci se v těsném boji umístili na hezkém třetím místě o pouhé 4 body za druhým Třincem a prvním Sokolem Zlín "A"
Nejlepší výkon podal Radek Veselík, který měl všech šest platných pokusů a to 294,2511 sinc. bodů.
Všem borcům děkujeme za podané výkony a držíme palce do dalšíc kol.

výsledky




1 kolo ligy mužů  - 26.3. 2011 - Bohumín


V sobotu dne 26.3.2011 se v bohumínské vzpěračské hale uskutečnilo 1 kolo ČEZ ligy družstev mužů.
Naši borci ve složení Mička Michal, Cichý Miroslav, Matykiewicz Tomáš, Gospoš Jan, Hejda Petr, Gyurkovics Ferenc se umítili na prvním místě.
V první skupině, ale nezvládl základní váhu v nadhozu Mička a tak jsme se potýkali pouze s pěti borci v družstvu, což znamenalo, že musí všichni závodníci
uspět.
Ve druhé skupině zůstal na základě Gospoš v nadhozu a to na 160 kg.
Ve třetí skupině nás potkalo nepříjemné zranění našeho borce z Madarska starujícího za náš klub.
Při třetím pokuse v trhu na 180 kg !!! se zranil a tudíž byl ohrožen start v nadhozu. Trenéři po konzultaci s maséry Gyurkovicsovi snížili základ v nadhozu
ze 190 na pouhých 140, které borec s velkým vypětím zvládnul.
Lze tedy pochválit všechny závodníky, trenéry a celý realizační tým.







výsledky

více foto - zde



XXVI. Grand Prix Schoolboys and Schoolgirls  - 11. - 13. 3. 2011 - Košice (SK)

11.-13.3.2011 se zučastnili naši závodníci mezinárodního turnaje Grand Prix Schoolboys v Košicích a umístili se na velmi pěkném druhém místě. Náš klub reprezentovali Dík,Sivák,Mirga D,Mirga L, Pokorný. Soutěž byla velmi dobře připravena , David Mirga předvedl druhý nejlepší výkon soutěže ve dvojboji zvládl 252kg to
znamenalo 321 Sincl.bodů. 

1.SVK  /Košice/ 1143b ,2.CZE /Havířov/ 1022 b. 3.ESP   920b 4.SVK /Ružomberok /  762b 5. HUN  471b ,








výsledky



1 kolo ligy juniorů (sk. B) - 19.2. 2011 - Bohumín



V sobotu 19.2.2011 se uskutečnilo v bohumínské vzpěračské hale 1 kolo ligy juniorů  za účasti 6 - ti družstev.
Z našeho klubu závodili : Čechal Jiří, Dolejš Roman, Sivák Lukáš, Gerši Filip, Mirga Lukáš, Mirga David
Při velké absenci výkonějších závodníků se tito borci umístili na hezkém čtvrtém místě.
Mnozí si vytvořili osobní rekordy.
Držíme palce do dalších kol.







výsledky

více foto - zde


1 kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) - 12.2. 2011 - Havířov


V sobotu 12.2.2011 ve sportovní hale Milana Romana proběhlo I kolo ligy mladích a starích  žáků .
Ve složení:
mladší žáci:  Hytka Pavel, Bijoková Markéta, Pugy Pavel, Kolář Radim
starší ráci:   Pokorná Ladislava, Moskál Vlastimil, Sihelský David, Kulhánek Tomáš
Všichni naši závodníci a závodnice si vytvořili osobní rekordy a jak mladší tak i starší žáci se umístili na prvním místě.
Všichni  z toho máme velkou radost a věříme, že to je ten nejlepší začátek v letošním roce.
Věříme ve zdárné pokračování v dalších kolech.
Výbor klubu všem blahopřeje.








výsledky ml. záků
výsledky st. žáků
více foto - zde