31 ročník TOP 12 v nadhozu - 5.12. 2020 - Havířov

Sobotní den patřil tradiční televizní soutěži TOP 12  v nahdozu Memoriál Milana Romana.
Závody sice bez diváků, ale zato s větším nasazením.
Náš předseda a manažer Bc. Dalibor Klimša odvedl parádní organizační práci. Vše klaplo na jedničku.
Z našeho klubu startovali Czakan, Mička, Kičmerová.
Závodníci v nelehké době podali pěkné výkony.
Blahopřejeme a děkujeme vedení klubu za uspořádání pěkných závodů.














výsledky

video - zde  

přenos ČT - zde  

3 kolo ligy juniorů (sk"B") - 10.10. 2020 - Horní Suchá

Sobotní den patřil třetímu kolu ligy juniorů, které se odehrálo v Horní Suché.
Soutěž byla dobře zorganizována a vše proběhlo domácím duchu.
Z našeho klubu nás zastupovali tito borci:
Pavel Bako, Michael Mikeš, Radek Máca, Deniz Alí Afacan a Nikolas Brezina.
Pod vedením zkušených trenérů byl nejleší z našich Nikolas Brezina (91+125) tj.303,35 Sinc. bodů.
Jako družstvo jsme obsadili druhou příčku.
Blahopřejeme.

výsledky
více foto  -  zde  


M-ČR mužů a žen - 3.-4. 9. 2020 -Praha

Sobotní den patřil M-ČR mužů a zároveň prvnímu kolu ligy mužů.
Z našeho klubu nás zastupovali tito borci:
Kamil Kučera, Patrik Krywult, Michal Mička, Nikolas Brezina, Matěj Baláž a Filip Gerši.
Naši v lize obsadili čtvrtou příčku. Nejlepší výkon podal Kamil Kučera (180+220) tj 402,56 Sinc. bodů
Ve výsledcích M-ČR se umístili:
Kat. do 61 kg Nikolas Brezina 2 místo výkonem (88+120)
Kat. do 81 kg Michal Mička 7 místo výkonem (112+140)
Kat.do 109 kg Patrik Krywult 2 místo výkonem (155+176)
Kat. nad 109 kg Kamil Kučera 2 místo výkonem (180+220)
Klukům blahopřejeme k dosaženým výsledkům.






výsledky M-ČR mužů a žen

výsledky 1 kolo ligy mužů

 

3 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 19.9. 2020 - Ostrava

Poslední kolo žákovských družstev se konalo v Ostravě.
V kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo Horní Suché 689,0076 b. před Havířovem 632,3070 b. a SK CWG Bohumínem 538,9881 b.

Nejlepšího výkonu dosáhl Jan Tchurz (HAV) 276,3286 b. před Nikolasem Kuderou (HSU) 257,7384 b. a Romanem Rezi (HSU) 226,2342 b.

V kategorii starších žáků zvítězilo družstvo SKV Bonatrans Bohumín 589,0645 Sb. před TŽ Třincem 490,1764 Sb. a SKV OZ Horní Suchou 488,8600 Sb.
Nejlepším z našich byl Lukáš Rojíček výkonem (56+70) tj. 158,26 Sinc.bodů

Borcům blahopřejeme !!! 












výsledky mladších žáků

výsledky starších žáků


55 ročník MVC Bohumína - 5.9. 2020 - Bohumín

Tradiční soutěž v Bohumíně s mezinárodní účastí se zůčastnil náš klub ve složení:
Lukáš Rojíček, Michael Mikeš, Pavel Bako a Nikolas Brezina.
Z našeho klubu se nejlépe umístil ve své kategorii Nikolas Brezina (92+118) při váze 63,1 kg tj. 295,93 Sinc.bodů.
Dařilo se Lukáši Rojíčkovi (57+68), který podal své osobní rekordy jak v trhu, tak i v nadhozu.
Bohužel se vůbec nedařilo Michaelu Mikešovi, který nezvládl základní pokus v nadhozu (78+-105)
Jako družstvo jsme tudíž pak obsadili poze šesté místo.
I tak klukům blahopřejeme a děkujeme za příkladné vystoupení.

výsledky jednotlivců

výsledky družstev


Vzpěračská exhibice mládeže - 7.8. 2020 - Ludgeřovice

 Páteční odpoledne patřilo exhibici, která se odehrála v Ludgeřovicích za příkladné organizace Oldy Tchurze a jeho rodiny.
Z našeho klubu nás zastupovali Nikolas Brezina a za podpory otce Adama Rojíčka  mladíček Lukáš Rojíček.
Závody proběhly v domácím duchu za hezkého počasí.
Organizátorům děkujeme za hezké závody.



2 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 4.7. 2020 - Bohumín

Sobotní den patřil 2 kolu mládeže, které se konalo v bohumínské vzpěračské hale.
Náš klub postavil jedno družstvo mladších žáků, ve složení: JAROLÍM Daniel, PARČI Adam a hostující TCHURZ Jan.
Kluci obsadili perfektní druhé místo a nejlepší byl Honza TCHURZ, která překonal hned několik Českých rekordů.
Mimo soutěž startovali i naši benjamínci, Alex Mička a Maxim Gryc, kteří absolvovali pouze atletiku ( hod medicimbálem, přes hlavu a trojskok)
Družstvo starších žáků ve složení: ROJÍČEK Lukáš, MLČÁK Denis, MATLÁK Radek a hostující BJALAS Miroslav.
Kluci obsadili čtvrté místo a nejlepší z našich byl Lukáš Rojíček.
Blahopřejeme !!!


výsledky
více foto  -  zde  



2 kolo ligy juniorů (sk"B") - 20.6. 2020 - Horní Suchá

V sobotu proběhlo v nově zrekostruované vzpěračské hale v Horní SUché 2 kolo ligy juniorů.
Z našeho klubu nás reprezentovali:
HORNÍK David (80+100), MÁCA Radek (92+122), AFACAN Deniz Ali (90+105), BAKO Pavel (80+105), MIKEŠ Michael (80+95).
Kluci obsadili hezké druhé místo a nejlepší z našich byl David Horník.
Blahopřejeme !!!

výsledky
více foto  -  zde  


XXXVIII. ročník Grand Prix Schoolboys & Schoolgirls - 6.- 7.3.2020 - Košice

Tradiční mezinárodní soutěž mládeže, která se konala v košické sportovní hale proběhla nad očekávání dobře.
V náročné konkurenci naše družstvo obsadilo parádní čtvrté místo.
Naši pod vedením Miloše Kopeckého a ve složení Daniel Jarolím, Lukáš Rojíček, Mikuláš Žáček a Nikolas Brezina.
Všichni borci si vytvořili své osobní rekordy.
Nejvíc překvapil Nikolas Brezina, který podal fantastický výkon, při váze 60,4kg a to 95+130. tj 326,63 Sinc. bodů
A znovu se mu otevřela cesta do repre.
Všem blahopřejeme !!!

výsledky

více foto  -  zde  


1 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 22.2. 2020 - Bohumín

Sobotní den pařil opět nové sezóně v liza ml. a st. žáků.
To se konalo v bohumínské vzvěračské hale.
Naši pod vedením Miloše Kopeckého a Michala Mičky obsadili v družstvu ml.žáků parádní místo.
Startovali ve složení: Daniel Jarolím, Jan Lojza a Adam Parči.
Největší výkon podal Jarolím a představil se na prvních větších závodech benjamínek Lojza.
Družstvo st. žáků ve složení: Lukáš Rojíček, Mikuláš Žáček, Denis Mlčák a hostující Miroslav Bjalas z Ludgeřovic.
obsadilo čtvrté místo. Největší výkon podal Rojíček 50+62 tj. 144,44 Sinc. bodů.

výsledky ml. žáků

výsledky st. žáků
více foto  -  zde  


1 kolo ligy juniorů (sk"B") - 15.2. 2020 - Havířov


Sobotní den patřil,jak již tradičně v tuto dobu prvnímu kolu ligy juniorů.
Z našeho klubu nás reprezentovali tito borci:
Brezina Nikolas, Wykret Tomáš, Afacan Deniz Ali, Máca Radek, Bako Pavel a Mikeš Michael.
Naši obsadili v tomto kole druhé místo a podali velmi hezké výkony.
Nejlepší z našich byl Nikolas Brezina výkonem (88+120) tj. 301,6 Sinc.bodů
Tomáš Wykret po zranění kolene se opět dostává do formy a podal výkony pouze do polodřepu.
Klukům blahopřejeme a držíme palce do dalších klání.

výsledky

více foto  -  zde