Celkové bilance po prvním kole ligy mužů.

Závodníci Baníku Havířov pod vedením zkušených trenérů potvrdili pověst velmi silného družstva a zaslouženě s velkou převahou zvítězili.
Podařilo se jim získat na hostování vynikajícího závodníka maďarské reprezentace Ference Gyurkovicse, který na nedávném ME obsadil v HK do 105 kg 10.místo. Zde se jako jediný prezentoval výkonem přes 400 Sb. V souboji tří reprezentantů zvítězil Petr Hejda (prošel soutěží bez neplatného pokusu) před Tomášem Matykiewiczem a Petrem Sobotkou.
Jan Gospoš se stal havířovskou trojkou a celkově obsadil 5. místo. Petr Sobotka se zapsal do rekordních tabulek v AG 1 v nejtěžší HK v nadhozu a dvojboji.

Celková bilance po druhém kole I ligy mužů .

V sobotu 9.10.2010 probělo v sokolovské vzpěračské hale 2 kolo I ligy mužů za účasti pěti družstev z ČR.
Naši borci va složení Gyurkovics Ferenc, Hejda Petr, Matykiewicz Tomáš, Gospoš Jan, Cichý Miroslav, Mička Michal
se umístili na prvním místě.
A to doslova rozmetali spolu s Bonatransem Bohumín domácí klub Baník Sokolov.
Tak si stále udržují první umístění. Ale ještě nás čeká třetí kolo 13.11.2010 v domácím prostředí ve sportovní hale Milana Romana.

Dne 13.11.2010 v havířovské sportovní hale Milana Romana proběhlo závěrečné kolo ligy mužů, kde domácí borci zvítězili nad Baníkem Sokolov
a Bonatransem Bohumín.
Celkově se naši umístili na prvním místě. Nutno říct, že domácí tak trochu s vítězstvím počítali a tak podali standartní výkony, které jim zajistili
vítězství. Jsme velice rádi a borcům blahopřejeme .