Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2017

Leden

07.01. . .
14.01. . .
21.01. . .
28.01. . .
28.01. Oponentura Praha

Únor

11.02. 1. kolo ligy junior¨ Teplice, Haví°ov, Boskovice
18.02. 1 kolo ligy juniorek
Ostrava
18.02. 2 roŔník Memoriál Ing. Jaroslava Pešáta  + 1 kolo ligy masters  Haví°ov
25.02. 1 kolo ligy ×en
Sokolov
25.02. 1 kolo II ligy ×en
.

B°ezen

04.03. 1. kolo I ligy muר Haví°ov
04.03. 1. kolo II. ligy muר Slavoj Plze˛, Holešov 
11.03. 1. kolo III. ligy muר Nová Role, Holešov
18.03. 2 kolo ligy junior¨ Cheb, Bohumín, Zlín
25.03. 1 kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Bohumín, Holešov

Duben

1.-11.04. MS junior¨ a juniorek do 17 let Bangkok (Thajsko)
1.- 9.04. ME muר a ×en Split (Chorvatsko)
08.04. 2. kolo ligy juniorek Bohumín
15.04. Otev°ený p°ebor mýsta Plzný Start Plze˛
21.-30.9. Svýtové hry masters Auckland (Nový Zéland)
22.04. 2. kolo I. ligy ×en Brno
22.04. 2. kolo II. ligy ×en .
22.04. Mistrovství Zlínského kraje muר, masters, 23 Zlín
29.04. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Ostrava, Zlín
29.04. Mistrovství Zlínského kraje mláde×e Zlín
29.04. Mistrovství Karlovarského kraje mláde×e Sokolov

Kvýten

06.05. Valná hromada ╚SV Praha
13.05. 2. kolo I. ligy muר Bohumín
13.05. 2. kolo II. ligy muר Cheb, N. Hrozenkov
20.-21.05. Mistrovství ╚R masters Brno
27.05. 2. kolo III. ligy muר Sokolov, Brno

╚erven

03.06. Mistrovství ╚R junior¨ do 17 a juniorek do 17 a 20 let P°íbor
16.-23.6. MS junior¨ do 20 let Tokio (Japonsko)
17.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ Holešov
24.06. 2. kolo ligy masters Brno

╚ervenec

01.07. V 4 Horní Suchá

Srpen

11.-19.08. ME masters Halmstad (Švédsko)
??? ME junior¨ do 20 let a 23 let Tirana (Albánie)
20.-25.08. Univerziáda Taipei (Tchajwan)

Zá°í

02.09. MVC Bohumína Bohumín
09.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Haví°ov, Zlín
16.09. 3. kolo ligy juniorek Plze˛
23.-30.09. ME junior¨ do 15 a 17 let Priština (Kosovo)
30.09 3. kolo I. ligy ×en Ostrava
30.09. 3. kolo II. ligy ×en  ???

ěíjen

07.10. Mistrovství ╚R junior¨ do 20 a 23 let Sokolov
14.10. 3. kolo I. ligy muר Sokolov
14.10. 3. kolo II. ligy muר Teplice, T°inec
21.10. 3. kolo ligy junior¨ Sokolov, H. Suchá, Hrozenkov
28.10. Kvalifikace do I. ligy muר ???

Listopad

04.11. 4. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Cheb, H. Suchá, Holešov
04.11. MVC Holešova v nadhozu Holešov
11.11. Mistrovství ╚R muר, ×en a juniorek do 23 let
Praha
18.11. Mistrovství ╚R mladších ×ák¨ + finále ligy ml. ×ák¨ Bohumín
18.11. VC Plzný Start Plze˛
25.11. Finále ligy junior¨ .
??? Kvalifikace do II. ligy muר ,
28.11.-5.12. MS senior¨ Anaheim (USA)

 Prosinec

02.12. Finále ligy starších ×ák¨ Haví°ov
02.12. GP Plze˛ Slavoj Plze˛
09.12. TOP 12 soutý× v nadhozu Haví°ov
09.12. Pohár starosty Mýsta Boskovice Boskovice
16.12. VánoŔní pohár Brno Brno