Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2018

Leden

06.01. . .
13.01. . .
20.01. Oponentura Praha
27.01. . .

Únor

03.02. 1 kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Haví°ov, Holešov
10.02. 1 kolo ligy juniorek
Ostrava
10.02. 3 roŔník Memoriál Ing. Jaroslava Pešáta  + 1 kolo ligy masters  Haví°ov
17.02. 1 kolo ligy junior¨
Teplice, Haví°ov, Zlín
24.02. 1 kolo I ligy ×en
Bohumín

B°ezen

03.03. 1. kolo I ligy muר Haví°ov
10.03. 1. kolo II. ligy muר + 1 kolo II ligy ×en Sokolov, T°inec 
17.03. 1. kolo III. ligy muר Sokolov, Olomouc
23.03.-1.4. ME senior¨ Tirana (Albánie)
24.03. 2 kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Ostrava, Boskovice
31.03. Otev°ený p°ebor Plzný Plze˛

Duben

07.04. 2 kolo I ligy ×en Brno
14-15.04. M-╚R masters Plze˛
21.04. 1 kolo ligy junior¨ Teplice, Bohumín, Boskovice
28.04. Valná hromada Praha

Kvýten

05.05. 1. kolo I ligy muר Brno
10.- 13.05. 15th International Women Weightlifting Grand Prix Tenerife (Španýlsko)
12.05. 2. kolo II. ligy muר + 2. kolo II ligy ×en Slavoj Plze˛, Holešov
19.05. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 20 let Boskovice
26.05. 2. kolo III. ligy muר Start Plze˛, P°íbor

╚erven

02.06. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 17 let Horní Suchá
09.06. 2 kolo ligy juniorek Bohumín
16.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ Sokolov
16.- 23.06. ME masters BudapešŁ (Ma´arsko)
20.06. M-╚R vysokoškolák¨ Brno
23.06. VC Rotavy Rotava
30.06. 2 kolo ligy masters Brno

╚ervenec

06.-14.07. MS junior¨ do 20 let Taškent (Uzbekistán)
07.07. MVC 2 roŔník - Haví°ov Haví°ov
14.07. V-4 Ma´arsko
21.07.
22.-29.07. ME junior¨ do 15 a 17 let Lignano Sabbiadoro (Itálie)

Srpen

04.08. .
.
11.08. . .
18.-25.08. MS masters Barcelona (Španýlsko)

Zá°í

01.09. MVC Bohumína Bohumín
08.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Haví°ov, Zlín
15.09. 3. kolo I. ligy ×en Plze˛
20.-23.09. MS vysokoškolák¨ Biala Podlaska (Poland)
22.09 MVC Horní Suché Horní Suchá
29.09. M-╚R junior¨ a juniorek do 23 let Holešov

ěíjen

06.-18.10. OH mláde×e Buenos Aires (Argentina)
06.10. 3. kolo I. ligy muר Sokolov
13.10. 3. kolo ligy junior¨ Plze˛, Horní Suchá,N. Hrozenkov
20.10. 3. kolo ligy II ligy muר + 3. kolo II ligy ×en CCBC Praha, Nový Hrozenkov
24.-31.10. ME junior¨ do 20 a 23 let La Coru˛a (Španýlsko)
27.10. 3. kolo III ligy muר Slavoj Plze˛, Holešov
27.10. 3. kolo ligy juniorek Rotava

Listopad

03.11. Finále ligy mladších ×ák¨ .
. Kvalifikace do I. ligy muר a ×en .
10.-11.11. M-╚R muר a ×en
Praha
17.11. MVC Holešova v nadhozu Holešov
24.11. M-╚R mladších ×ák¨ Bohumín
24.11. Kvalifikace do II ligy muר .
24.11. VC Plzný Plze˛
30.11. MS senior¨ Ašchabad (Turkmenistán)

 Prosinec

01.12. Finále ligy junior¨ .
08.12. Finále ligy starších ×ák¨ .
08.12. 3. GP Slavoj Plze˛ 1899 Plze˛
08.12. Pohár starosty Mýsta Boskovice Boskovice
14.12. MVC Ludge°ovic Ludge°ovice
15.12. MVC Rotas
Rotava
22.12. . .
29.12. . .