Sportovní kalendá° ╚SV na rok 2019

Leden

05.01. . .
12.01. . .
19.01. . .
26.01. . .

Únor

02.02. . .
09.02. Oponentura SCM
Praha
16.02. 1. kolo I ligy junior¨ Teplice, Haví°ov, Zlín
23.02. 1 kolo I ligy ×en
Nový Hrozenkov

B°ezen

02.03. 1. kolo I ligy muר Haví°ov
08.-15.03. MS junior¨ do 17 let Las Vegas (USA)
09.03. 1. kolo II. ligy muר + 1. kolo II. ligy ×en Slavoj Plze˛, T°inec
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Chomutov, Haví°ov, Zlín
23.03. 1. kolo III. ligy muר Rotava, Holešov
30.03. 1. kolo ligy juniorek Start Plze˛
30.03. 4 roŔník Memoriál Ing. Jaroslava Pešáta  + 1 kolo ligy masters Haví°ov

Duben

01.-15.04. ME muר a ×en Batumi (Gruzie)
06.04. 2. kolo ligy junior¨ Start Plze˛, Bohumín, Boskovice
13.04. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Bohumín, Boskovice
19.04. Otev°ený p°ebor Plzný Plze˛ (Start)
20.04. Velikonoce
27.04. 2. kolo I. ligy muר Sokolov

Kvýten

04.05. 2. kolo I. ligy ×en Brno
04.05. Mistrovství Zlínského kraje ×actva Zlín
11.-12.05. Valná hromada ╚SV Praha
18.05. Mistrovství ╚R masters Holešov
25.05. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 20 let Sokolov

╚erven

01.06. 2. kolo II. ligy muר + 2. kolo II. ligy ×en Start Plze˛, Brno
01.-08.06. MS junior¨ do 20 let Suva (Fid×i)
08.06. 2. kolo III. ligy muר Sokolov, P°íbor
08.06. 2. kolo ligy juniorek Bohumín
08.-15.06. ME masters Rovaniemi (Finsko)
15.06. Mistrovství ╚R starších ×ák¨ Rotava
22.06. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 23 let Horní Suchá
27.-30.06. Czech Weightlifting Open Brno
29.06. 2. kolo ligy masters Brno
29.06. V 4 Bobrov (Slovensko)

╚ervenec

06.07. MVC 3 roŔník - Haví°ov Haví°ov
07.-15.07. ME junior¨ do 20 a 23 let Kišinýv (Moldavsko)
13.07. . .
20.07. . .
26.7.-4.8. Evropské hry masters Turín (Itálie)
27.07. . .

Srpen

27.07. .
.
10.08. 4 your PR – trh + d°ep NámýšŁ na Hané
16.-24.08. MS masters Montreal (Kanada)
17.08. . .
24.08. . .
31.08. . .

Zá°í

05.-14.09. ME junior¨ do 15 a 17 let Constanta (Rumunsko)
07.09. Velká cena Bohumína Bohumín
14.09. . .
16.-25.09. MS muר a ×en Pattaya (Thajsko)
21.09. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 17 let Teplice
28.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Ostrava, Holešov
28.09. Velká cena Holešova v nadhozu Holešov

ěíjen

05.10. 3. kolo I. ligy muר Bohumín
12.10. 3. kolo I. ligy ×en Olomouc
12.10. Velká cena T°ince T°inec
19.10. 3. kolo II. ligy muר + 3. kolo II. ligy ×en Sokolov, Nový Hrozenkov
26.10. 3. kolo ligy junior¨ Rotava, Horní Suchá, Zlín

Listopad

02.11. 3. kolo III. ligy muר Slavoj Plze˛, Olomouc
02.11. 3. kolo ligy juniorek Ostrava
09.-10.11. M-╚R muר a ×en
Holešov
16.11. Mistrovství ╚R mladších ×ák¨ Bohumín
16.11. Kvalifikace do 1. ligy muר a ×en .
16.11. Velká cena Plzný Plze˛ (Start)
23.11. Finále ligy junior¨ .
30.11. Finále ligy mladších ×ák¨ .
30.11. Kvalifikace do 2. ligy muר .

 Prosinec

07.12. Finále ligy starších ×ák¨ .
07.12. TOP 12 v nadhozu Haví°ov
07.12. GP Plzný Plze˛ (Slavoj)
07.12. Pohár starosty mýsta Boskovic Boskovice
13.-14.12. VC Rotas Rotava
14.12. VC Ludge°ovic Ludge°ovice
14.12. Mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a muר Zlín