2020

Leden

04.01. . .
11.01. . .
18.01. . .
25.01. Oponentura SCM Praha

Únor

15.02. 1.kolo ligy junior¨ Sokolov, Haví°ov, Zlín
22.02. 1 kolo ligy juniorek T°inec
22.02. 1. kolo ligy masters Haví°ov
29.02. 1 kolo ligy mladších a starších ×ák¨
Chomutov, Bohumín, Zlín
28.2.-1.3. Malta International Open OH kvalifikace Cospicua (Malta)

B°ezen

07.03. 1. kolo I ligy ×en Olomouc
14.03. 1. kolo II. ligy muר + 1. kolo II. ligy ×en Start Plze˛, Holešov
14.-24.03. MS junior¨ do 20 let BukurešŁ (Rumunsko)
21.03. 1. kolo III. ligy muר Slavoj Plze˛, Olomouc
28.03. 2. kolo ligy junior¨ Teplice, Horní Suchá, Boskovice

Duben

4-12.04. ME muר a ×en Moskva (Rusko)
4-5.04. M-╚R masters Mezibo°í
10.04. Krajský p°ebor plze˛ského kraje Start Plze˛
11.04. Velikonoce .
18.04. 1. kolo I. ligy muר Haví°ov
25.04. 2. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Sokolov, Bohumín, Zlín

Kvýten

01.05. 2. kolo I. ligy ×en (pátek - st. svátek) Brno
16-17.05. M-╚R muר a ×en Praha
16-23.05. ME masters Den Helder (Nizozemí)
23.05. Valná hromada ╚SV Praha
30.05. Mistrovství ╚R junior¨ a juniorek do 17 let Sokolov

╚erven

06.06. 2. kolo II. ligy muר + 2. kolo II. ligy ×en Sokolov, Nový Hrozenkov
13.06. 2. kolo III. ligy muר Rotava, Brno
20.06. M-╚R junior¨ a juniorek do 20 let Horní Suchá
25-28.06. Europen Union Cup Cospicua (Malta)
27.06. 2. kolo ligy juniorek Holešov
27.06. 2. kolo ligy masters Brno

╚ervenec

04.07. MVC 4 roŔník - Haví°ov Haví°ov
24.7.-9.8. OH Tokio (Japonsko)

Srpen

18-30.8. ME junior¨ do 15 a 17 let Ventspils (Lotyšsko)
29.8.-5.9 MS masters Obrigheim (Nýmecko)

Zá°í

05.09. Velká cena Bohumína Bohumín
12-20.09. ME junior¨ do 20 a 23 let Rovaniemi (Finsko)
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších ×ák¨ Rotava, Ostrava, Boskovice
26.09. Memoriál Václava Profta Teplice
26.09. VC T°ince T°inec
26.09. MVC Horní Suché Horní Suchá

ěíjen

3-4.10. 2. kolo I ligy muר a 3 kolo I ligy ×en Praha
10.10. 3. kolo I. ligy junior¨ Slavoj Plze˛, H. Suchá, Holešov
10.10. MVC Holešova Holešov
17.10. M-╚R  starších ×ák¨ do 15 let Plze˛
24.10. M-╚R mladších ×ák¨ do 13 let Haví°ov
31.10. 3. kolo I. ligy muר  Bohumín

Listopad

07.11. M-╚R junior¨ a juniorek do 23 let. Holešov
11-18.11. MS junior¨ do 17 let. Lima (Peru)
14.11. 3. kolo II ligy muר a 3 kolo II ligy ×en
Sokolov, T°inec
17.11. VC Plzný Start Plze˛
21.11. 3. kolo III ligy muר Start Plze˛, P°íbor
21.11. Finále ligy mladších ×ák¨ .
28.11. Finále ligy starších ×ák¨ .
28.11. Kvalifikace do I ligy muר a ×en .

 Prosinec

05.12. Finále ligy junior¨ .
05.12. Kvalifikace do II ligy muר .
05.12. 3 kolo ligy juniorek Ostrava
05.12. GP Slavoj Plze˛ 1899 Slavoj Plze˛
05.12. TOP 12 v nadhozu Haví°ov
11.-14.12 VC Rotas Rotava
19.12. Pohár starosty Boskovic Boskovice