2 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 29.4. 2017 - Ostrava


Sobotní den patřil druhému kolu ligy mladších a starších žáků, které se konalo v ostravské Čapkově sokolovně.
Náš klub reprezentovali jak ostřílení borci, tak úplní nováčci, pro které to byl první závod.
Dužstvo mladších žáků "A" ve složení: MAKULA Michal, PAZOUREK Daniel a HACKENBERG Adam obsadilo pěkné třetí místo ve skupině.
Dužstvo mladších žáků "B" ve složení: URBANEC Filip Martin, NEKORANEC Daniel, MLČÁK Denis a BALOG Rudolf obsadilo sedmé místo ve skupině.

Dužstvo starších žáků ve složení: BREZINA Nikolas, HORNÍK David, MIRGA Kristián a URBÁNEK Dominik obsadilo první místo
a suveréně porazilo dlouholetý konkurenční tým z H.Suché.
Klukům blahopřejeme a držíme palce do dalších závodů.









video

výsledky ml. žáků

výsledky st. žáků

2017 WEIGHTLITING SENIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - 2 - 8.4.2017 Split (Chorvatsko) 



Ve dnech 2 - 8 dubna se v chorvatském Splitu odehrálo ME mužů. Z našeho klubu startoval náš reprezentant Patrik KRYWULT
Startoval v HK do 105 kg a svým výkonem  (158+180) obsadil 17 místo. Bohužel Patrikovi se v nadhozu přihodilo zranění kolena
a tudíž zůstal na základní pokuse. Další pokusy kvůli zranění vzdal.
Věříme v brzké uzdravení a děkujeme za příkladnou reprezentaci klubu.










výsledky


výsledky celkem


2017 IWF YOUTH WORLD CHAMPIONSHIPS - 1 - 11.4.2017 Bankok 


Ve dnech 1 - 11.4. 2017 se konalo Mistrovství světa juniorů do 17 let, kde nás reprezentoval náš závodník Tomáš WYKRET.
Tomáš po loňském zranění se dostal opět do formy a na závodech v Bankoku si vytvořil svůj osobní rekord (114+142) v HK +94kg.
V nabité konkurenci obsadil 20 místo. Pro Tomáše je to velká zkušenost a začátek slibné kariéry.
Tomáš má před sebou v této půlce sezóny M-ČR juniorů, které se koná v Příboře.
Držíme palce a věříme, že podá hezké výkony a pěkná umístění.

záznam Tomáše  zde  

výsledky




1 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 25.3. 2017 - Bohumín



V téměř jarní náladě se uskutečnilo v bohumínské vzpěračské hale 1 kolo ml. a st. žáků.
Náš klub postavil dvě družstva ml. žáků a zastupovali nás :
družstvo "B" ml. žáků : MLČÁK Denis, PAZOUREK Daniel a URBANEC Filip Martin, které obsadilo v tomto kole a skupině "B" šesté místo.
družstvo "A" ml. žáků : HACKENBERG Adam, KOTLÁR Jan a MAKULA Michal, které obsadilo v tomto kole a skupině "B" pěkné třetí místo.
Nejlepší z mladších žáků byl MAKULA Michal, který zvládl 285,7635 Sinc. bodů ve čtyřboji.

Družstvo st. žáků ve složení:
BREZINA Nikolas, HORNÍK David, MIRGA Kristián a URBÁNEK Dominik obsadilo po pěkném boji první místo.
A porazilo tak úřadující dvě družstva z Horní Suché !!!
Nejlpší z našich byl BREZINA Nikolas (78+95) tj 266,3335 Sinc. bodů.

Klukům blahopřejeme a držíme palce do dalších kol.


výsledky


více foto  -  zde  





2 kolo ligy juniorů (sk"B") - 18.3. 2017 - Bohumín


Sobotní den patřil druhému kolu ligy juniorů.
Z našeho klubu nár zastupovali tito borci:
HACKENBERG Aleš, KLUPA Dominik, POHLI Patrik, SKŘÍŠOVSKÝ David, VOJTEK Lukáš a WYKRET Tomáš.
Kluci obsadili v tomto kole z pěti družtev páté místo, což bohužel není na pochvalu.
Nejlepší z našich byl reprezentant Tomáš Wykret (108+140), který se připravuje na MS do Bankoku.
Věříme, že kluci zaberou a vzpěračským tréninků se budou věnovat naplno.


výsledky



Mezinárodní VC Košic a memoriál Karola Gumána -  11.3. 2017 - Košice ( Slovensko)

V sobotu 11.3.2017 se konala Mezinárodní VC Košic - memoriál Karola Gumána.
Náš klub reprezentovali tito borci.
Tomáš Wykret obsadil v kategorii juniorů do 17 let 1 místo výkonem 110+135kg
Dominik Urbánek obsadil v kategorii ml. žáků do 45kg 2 místo výkonem 42+50 kg
Aleš Hackenberg obsadil v kategorii juniorů do 17 let 6 místo výkonem 77+91kg
Jako družstvo se v mezinárodní konkurenci umístili kluci na hezkém 3 místě.
Kluci byli na soutěž dobře připraveni a to se odrazilo ve výsledcích.
Soutěž byla velmi dobře připravena a zorganizována, za což je třeba pořadatelům poděkovat.








výsledky

více foto  -  zde  


1 kolo ligy mužů - 4.3. 2017 - Havířov

Sobotní den patřil prvnímu koli ligy mužů.
Po velkém boji se náš klub probojoval na přední příčku a vyhrál .
Za náš klub bojovali tito borci:
Kejík Tomáš, Cichý Miroslav, Krywult Patrik, Khek Silvestr, Mička Michal a Kružel Ondrej.
Nejlepší z našich byl hostující Kružel Ondrej s výkonem 160+202 kg.
Vše borcům a jejich trenérovi Liborovi Jakšovi blahopřejeme
a věříme, že předení příčku udrží po celý rok.









výsledky




1 kolo ligy juniorů (sk"B") - 11.2. 2017 - Havířov

V sobotu 11.2.2017 proběhlo 1 kolo ligy juniorů.
Z našeho klubu nás zatupovali tito borci:
Wykret Tomáš, Skříšovský David, Kluka Dominik, Vojtek Lukáš a Hackenberg Aleš.
Kluci bojovali seč jim síly stačili, ale nakonec z toho bylo páté místo.
Je třeba přidat a bojovat na lepší umístění.









výsledky

více foto  -  zde