1 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 16.3. 2019 - Havířov

výsledky starších žáků

více foto  -  zde

1 kolo I ligy mužů - 2.3. 2019 - Havířov

Sobotní den a skoro jako loni ve stejný den, patřil 1 kolu l ligy mužů, které se konalo ve sportovní hale Milana Romana.
Náš klub pod vedením zkušeného trenéra Libora Jakši obsadil v náročné konkurenci 2 místo.
BREZINA Nikolas 77+101 tj. 281,40 Sinc. bodů
Borců blahopřejeme a držíme palce do dalších kol ligy.

výsledky

XXXVII. ročník Grand Prix Schoolboys & Schoolgirls - 1.- 3.3.2019 - Košice

Náš klub vyslal na GP Košic naše nejmenší benjamínky a jednoho juniora.
Byli to tito borci:
v kategorii do 12 let se nám přestavili Daniel Jarolím a Nicolas Hoferik, kteří se umístili na 2 a 3 místě.
Daniel si zlepšil trh z 26 na 28 kg a Nocolas si zlepšil trh z 26 na 29 a nadhoz z 35 na 38 kg.
Další borec Mikuláš Žáček startoval v kategorii starších žáků do 15 let a obsadil 15 příčku.
Mikuláš si zlepšil trh z 30 na 32 kg.
Jako junior do 17 let se nám představil David Horník, který obsadil ve své kategorii hezké třetí místo výkonem 94+98 tj. 269,79 Sinc. bodů.
Naši jak družstvo obsadili hezké 6 místo z 14 klubů co na GP startovali. Klukům blahopřejeme.

výsledky jednotlivci

výsledky družstva

1 kolo ligy juniorů (sk"B") - 16.2. 2019 - Havířov

V sobotu proběhlo v havířovské sportovní hale Milana Romana 1 kolo ligy juniorů sk. B.
Pod vedením Michala Mičky a ve složení :
BREZINA Nikolas, WYKRET Tomáš, HORNÍK David, MÁCA Radek a MIKEŠ Michael obsadili 3 místo.
Nejlepší z našich byl BREZINA Nikolas, který měl 283,3380 Sinc.bodů.
Po delší době se vrátil Wykret, který měl zdravotní problémy.