30 ročník TOP 12 v nadhozu - 30.11. 2019 - Havířov


Sobotní odpoledne patřilo tradiční televizní soutěži v nadhozu TOP 12.
Soutěž byla poprvé obohacena o ženské vzpírání.
Z našeho klubu startovali Tomáš Wykret (180kg) 6 místo, Michal Mička (155kg) 7 místo a Patrik Krywult (170kg) 8 místo.
Borcům blahopřejeme !!!

výsledky

video
více foto  -  zde  


M-ČR mladších žáků - 16.11. 2019 - Bohumín

Sobotní den patříl M-ČR mladších žáků, které se konalo v bohumínské vzpěračské hale.
Závody byly trochu komplikované, kde po atletických disciplínách se rozhodčím podařilo vymazat všechny výsledky.
A tak trenéři nahlásili přibližné výsledky, jak si kdo pamatoval.
Po vzpěračských disciplínách vše bylo vyhodnoceno.
Z našeho klubu nás reprezentovali:
Danek Jarolím v kat. do 35 kg. (32+39) 1 místo
Nicolas Hoferik v kat. do 39 kg. (32+39) 2 místo
Adam Parči v kat. do 39 kg. (21+25) 4 místo
Mikuláš Žáček v kat. do 67 kg. (35+50) 4 místo
Všichni kluci podali parádní výkony, osobní rekordy podal Mikuláš, především v nadhozu.
Blahopřejeme a držíme palce do finále ligy ml. žáků, které bude 7.12.2019 ve Zlíně.







výsledky



3 kolo ligy juniorů (sk"B") - 26.10. 2019 - Horní Suchá

V kole zvítězilo družstvo Horní SuchéSKV Baník Havířov obsadil v kole i celkově 2. místo, TŽ Třinec je v kole třetí, Bohumín čtvrtý,
ale celkově po třech kolech je umístění opačné. Průměr v kole a za tři kola na počítaného závodníka je 254 Sb.
Do finále postupuje Horní Suchá, SKV Baník Havířov a SKV Bonatrans Bohumín.
Z našeho klubu nás zastupovali tito borci:
BREZINA Nikolas (80+106), HORNÍK David (90+100), AFACAN Deniz Ali (80+106), MÁCA Radek (82+115), BAKO Pavel (78+100), MIKEŠ Michael (80+100)
Borcům blahopřejeme a držíme palce ve finále ligy juiorů, které bude 23.11.2019 v Horní Suché.

výsledky

video


29 ročník Velké ceny Třince - 12.10. 2019 - Třinec

Sobotní překrásný den pařil Velké ceně Třince. Krásné počasí jako by bylo velkou motivací pro naše borce.
Z našeho klubu nás zastupovali:
JAROLÍM Daniel (29+40), který vyhrál věkovou kategorii 10-13 let bez rozdílu vah.
Druhý skončil HOFERIK Nicolas (27+41), na pátém místě se umístil ŽÁČEK Mikuláš (35+46) a na desátém místě se umístil nováček ROJÍČEK Lukáš (35+45).
Další věková kategorie byla 14-15 let, bez rozdílu vah.
Tak se představil nováček POLES Miroslav (47+70), který se umísti na hezkém čtvrtém místě.
A věkovou kategorii 16-17 let, bez rozdílu vah, zastupoval HORNÍK David (95+110), který suveréně vyhrál a podal parádní osobní rekord.
MIKEŠ Michael (76+100). se umístil na velmi hezkém třetím místě, BAKO Pavel (70+100), byl hned za Michalem na nepopulárním čtvrtém místě.
Jako družstvo jsme seumístili na ruhém místě za domácím Třincem.
Kluci pod vedením našich trenérů Michala Mičky a Tomáše Wykreta splnili daný úkol.
Děkujeme !!!

výsledky jednotlivců

výsledky družstev



3 kolo I ligy mužů - 5.10. 2019 - Bohumín

V sobotu se uskutečnilo třetí a závěrečné kolo 1 ligy mužů .
Naši borci ve složení :
KUČERA Kamil (170+217), SAMKO Karol (135+185), KRYWULT Patrik (150+185), MIČKA Michal (125+153), WYKRET Tomáš (133+160), CZAKAN Martin (107+140)
VYHRÁLI, a to těsně nad úřadujícím domácím týmem z Bohumína a jejich nesportovním chováním pana trenéra J.G.
To, že se takto choval pan trenér, je neodpustitelné, když tento v dřívějších dobách startoval za náš tým. Jeho chování je politovánihodné.
A proto je třeba naše borce pochválit za jejich výkony a trenérům poděkovat, že udrželi nervy na uzdě a s družstvem zvítězili o pouhé 0,349 Sinc bodů !!!
Děkujeme trenérovi Liboru Jakšovi a především managerovi Daliboru Klimšovi.
Díky kluci za dobrou reprezentaci klubu.

výsledky
více foto  -  zde  



II Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów 5.10.2019 - Świdnica

Na pozvání trenéra, jsme absolvovali start v Polské Šwidnici u Wroclawi.
Náš klub zastupovali HOFERIK Nicolas (34+42), který ve své věkové kategorii do 12 let obsadil parádní druhé místo a hned za ním byl
JAROLIM Daniel (28+40) obsadil třetí místo v téže kategorii.
V kategorii do 15 let startovali ŽÁČEK Mikuláš (33+44), který obsadil čtrnáctou příčku, další byl ROJÍČEK Lukáš (33+46), ten osadil šestnácté místo.
Jako družstvo jmse obsadili pátou příčku.
Závody byly perfektně uspořádány a zoganizovány, velké dík organizátorům. Máš klub vedl zkušený trenér Miroslav Štefaník.
Blahopřejeme !!!






výsledky



3 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 28.9. 2019 - Ostrava


Sobotní den patřil 3 kolu ligy mladších a starších žáků, které se konalo v ostravské sokolovně.
Závody probíhaly ve stísněných podmínkách rozcvičovny.
Kluci bojovali ze všech sil, měli k tomu dobrý důvod. Za výhru je čeká parádní odměna.
V družstvu mladších žáků nás zastupovali tito borci:
HOFERIK Nicolas (33+41), JAROLÍM Daniel (30+35), PARČI Adam (22+25), ROJÍČEK Lukáš (36+46)
družstvo v tomto kole skončilo na třetím místě za Horní Suchou a Bohumínem. Celkově je na pátém místě.
Za družstvo starších žáků nás zastupovali tito borci:
SIPOS Samuel (43+50), POLES Miroslav (45+60), MLČÁK Denis (46+54), MATLÁK Radek (31+40)
družstvo se v tomto kole umístilo na čtvrtém místě.
Družstvo mladších žáků postoupilo do finále ligy, které se koná 30.11.2019 pravděpodobně v Zlíně.
Držíme palce ať vše dobře dopadne.

výsledky mladších žáků

výsledky starších žáků

více foto  -  zde  



M-ČR juniorů a juniorek do 17 let - 21.9. 2019 - Teplice


Z našeho klubu nás zastupoval pouze jediný zástupce a to David Horník,
který v kategorii do 67kg obsadil velmi hezké 2 místo výkonem 90+102
David si vyrovnal osobí rekordy a zjistil, že mu nová váhová kategorie sedí.
Držíme palce do dalších klání.


výsledky



54 ročník Mezinárodní Velké ceny Bohumína - 7.9. 2019 - Bohumín

V sobotu 7.9.2019 proběhl 54 ročník MVC Bohumína.
Z našeho klubu nás reprezentovali :
Nováček Michal Mikeš, kterému se moc nedařilo a výkonem 67+85 se umístil na 10 místě v kategorii juniorů do 17 let.
Nováček Pavel Bako se výkonem 71+98 umístil na 9 místě v kategorii juniorů do 17 let.
Zkušený David Horník se výkonem 84+95 umístil na 3 místě v kategorii juniorů do 17 let.
A ostřílený Nikolas Brezina se výkonem 81+107 umístil na 2 místě v kategorii juniorů do 17 let.
Borcům blahopřejeme k dosaženým umístěním .

výsledky




3 ročník Mezinárodní Velké ceny Havířova mládeže - 6.7. 2019 - Havířov


Sobotní den patřil třetímu ročníku Mezinárodní Velké ceny Havířova.
Soutěž se odehrála za účasti čtyř zemí, Maďarska, Polska, Slovenska a České republiky.
Byly k vidění parádní výkony na hranici Českých rekordů, soutěž byla velmi hezky uspořádana.
Náš klub získal 1 místo v kategorii družstev.
Nejlepší z našich byl Nikolas Brezina !!!
Borcům blahopřejeme a děkujeme za organizaci.






výsledky jednotlivců

výsledky družstev

více foto  -  zde  

video -  zde  


M-ČR starších žáků - 15.6. 2019 - Rotava


Z našeho klubu nás reprezentovali pouze jediný závodník Michal Makula,
který pod vedením trenéra Michla Mičky suveréně zvítězil nad rotavskými závodníky.
Blahopřejeme .







výsledky



M-ČR juniorů a juniorek do 20 let - 25.5. 2019 - Sokolov


Sobotní den patřil republikovému mistrovství juniorů a junorek do 20 let.
Z našeho klubu nás reprezentovali
Nikolas Brezina v kategorii do 55 kg výkonem (86+106) obsadil druhé místo
David Horník v kategorii do 61 kg výkonem (90+102) obsadil duhé místo
Tomáš Wykret v kategorii do 109 kg výkonem (136+155) obsadil první místo.
Borcům blahopřejeme !!!

výsledky

více foto  -  zde  



2 kolo I ligy mužů - 27.4. 2019 - Sokolov


V sobotní den se odehrálo 2 kolo 1 ligy mužů v sokolovské vzpěračské hale.
Náš tým pod vedením zkušeného trenéra Libora Jakši,
ve složení: SAMKO Karol, MIČKA Michal, KRYWULT Patrik, KUČERA Kamil, WYKRET Tomáš a KHEK Silvestr.
Družstvo mužů suveréně vyhrálo nad borci z Horní Suché a loňského vítěze Bohumína.
Nellepší výkon podal KUČERA Kamil (165+220) tj.387,23 Sinc. bodů Hned za ním byl SAMKO Karol s šeti platnými pokusy (138+186) tj. 375,90 Sinc. bodů.
Borcům blahopřejeme !!!

výsledky


2 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 13.4. 2019 - Bohumín


V sobotu 13.4.2019 se konalo 2 kolo ligy mladší a starích žáků, které se konalo v bohumínské vzpěračské hale.
Náš klub měl toto zastoupení.
Družstvo mladších žáků: HOFERIK Nicolas, JAROLÍM Daniel, ŽÁČEK Mikuláš a MIRGA Denis.
Toto družstvo mladších žáků v tomto kole zvítězilo, po hezkém boji s Horní Suchou a porazilo ho o pouhé tři body.
Všichni závodníci podali hezké výkony, ikdyž s malým zaváháním Mirgy, který nezvládl základní pokus v trhu 26kg.
Nejlepší výkon podal Hoferik (33+41) .
Družstvo starších žáků podalo standartní výkon na úrovni svých možností.
Za nás startovali: MAKULA Michal, HAMŠÍK Petr, MLČÁK Denis a ŽÍDEK Jan.
Družstvo starších žáků skončilo v tomto kole na čtvrtém místě.
Nejlepší z našich byl "navrátilec" Michal Makula (73+90)
Blahopřejeme.

výsledky ml. žáků

výsledky st. žáků

více foto  -  zde  


2 kolo ligy juniorů (sk"B") - 6.4. 2019 - Bohumín

Sobotní den patřil 2 kolu ligy juniorů konané v bohumínské vzpěračské hale.
Za náš klub pod vedením Michala Mičky startovali tito borci:
WYKRET Tomáš, BREZINA Nikolas, HORNÍK David, MÁCA Radek, MIKEŠ Michal a BAKO Pavel.
Nejlepší z našich byl Tomáš Wykret (132+160) tj. 315,93 Sinc. bodů.
dále se velmi dařilo Nikolasovi Brezinovi, který měl vše šest platných pokusů výkonem (86+112) tj. 297,35 Sinc. bodů.
Borcům blahopřejeme !!!


výsledky
více foto  -  zde  


1 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 16.3. 2019 - Havířov

V sobotu proběhlo ve sportovní hale Milana Romana 1 kolo žáků.
Družstvo mladších žáků ve složení :
Jarolím Daniel, Žáček Mikuláš, Hoferik Nicolas a Matlák Radek, obsadilo velmi hezké druhé místo.
Nejlepší z nejmladších byl Daniel Jarolím 317,96 Sinc.bodů

Družstvo starších žáků ve složení:
Mlčák Denis, Sipos Samuel a Hamšík Petr, obsadilo 4 místo. 
Nejlepší z družstva byl Samuel Sipos 141,47 Sinc.bodů

Klukům blahopřejeme.



výsledky mladších žáků

výsledky starších žáků

více foto  -  zde  



1 kolo I ligy mužů - 2.3. 2019 - Havířov


Sobotní den a skoro jako loni ve stejný den, patřil 1 kolu l ligy mužů, které se konalo ve sportovní hale Milana Romana.
Náš klub pod vedením zkušeného trenéra Libora Jakši obsadil v náročné konkurenci 2 místo.
Naši ve složení:
KUČERA Kamil 180+220 tj. 402,48 Sinc. bodů
KRYWULT Patrik 151+177 tj. 357,38 Sinc. bodů
SAMKO Karol 125+161 tj. 342,05 Sinc.bodů
MIČKA Michal 120+147 tj. 331,18 Sinc. bodů
KHEK Silvestr 110+137 tj. 309,81 Sinc. bodů
BREZINA Nikolas 77+101 tj. 281,40 Sinc. bodů
Borců blahopřejeme a držíme palce do dalších kol ligy.






výsledky



XXXVII. ročník Grand Prix Schoolboys & Schoolgirls - 1.- 3.3.2019 - Košice


Náš klub vyslal na GP Košic naše nejmenší benjamínky a jednoho juniora.
Byli to tito borci:
v kategorii do 12 let se nám přestavili Daniel Jarolím a Nicolas Hoferik, kteří se umístili na 2 a 3 místě.
Daniel si zlepšil trh z 26 na 28 kg a Nocolas si zlepšil trh z 26 na 29 a nadhoz z 35 na 38 kg.
Další borec Mikuláš Žáček startoval v kategorii starších žáků do 15 let a obsadil 15 příčku.
Mikuláš si zlepšil trh z 30 na 32 kg.
Jako junior do 17 let se nám představil David Horník, který obsadil ve své kategorii hezké třetí místo výkonem 94+98 tj. 269,79 Sinc. bodů.
Naši jak družstvo obsadili hezké 6 místo z 14 klubů co na GP startovali. Klukům blahopřejeme.

výsledky jednotlivci

výsledky družstva

více foto  -  zde  



1 kolo ligy juniorů (sk"B") - 16.2. 2019 - Havířov


V sobotu proběhlo v havířovské sportovní hale Milana Romana 1 kolo ligy juniorů sk. B.
Pod vedením Michala Mičky a ve složení :
BREZINA Nikolas, WYKRET Tomáš, HORNÍK David, MÁCA Radek a MIKEŠ Michael obsadili 3 místo.
Nejlepší z našich byl BREZINA Nikolas, který měl 283,3380 Sinc.bodů.
Po delší době se vrátil Wykret, který měl zdravotní problémy.
Klukům blahopřejeme a držíme palce do dalších závodů.

výsledky