2 kolo I ligy mužů - 27.4. 2019 - Sokolov


V sobotní den se odehrálo 2 kolo 1 ligy mužů v sokolovské vzpěračské hale.
Náš tým pod vedením zkušeného trenéra Libora Jakši,
ve složení: SAMKO Karol, MIČKA Michal, KRYWULT Patrik, KUČERA Kamil, WYKRET Tomáš a KHEK Silvestr.
Družstvo mužů suveréně vyhrálo nad borci z Horní Suché a loňského vítěze Bohumína.
Nellepší výkon podal KUČERA Kamil (165+220) tj.387,23 Sinc. bodů Hned za ním byl SAMKO Karol s šeti platnými pokusy (138+186) tj. 375,90 Sinc. bodů.
Borcům blahopřejeme !!!

výsledky


2 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 13.4. 2019 - Bohumín


V sobotu 13.4.2019 se konalo 2 kolo ligy mladší a starích žáků, které se konalo v bohumínské vzpěračské hale.
Náš klub měl toto zastoupení.
Družstvo mladších žáků: HOFERIK Nicolas, JAROLÍM Daniel, ŽÁČEK Mikuláš a MIRGA Denis.
Toto družstvo mladších žáků v tomto kole zvítězilo, po hezkém boji s Horní Suchou a porazilo ho o pouhé tři body.
Všichni závodníci podali hezké výkony, ikdyž s malým zaváháním Mirgy, který nezvládl základní pokus v trhu 26kg.
Nejlepší výkon podal Hoferik (33+41) .
Družstvo starších žáků podalo standartní výkon na úrovni svých možností.
Za nás startovali: MAKULA Michal, HAMŠÍK Petr, MLČÁK Denis a ŽÍDEK Jan.
Družstvo starších žáků skončilo v tomto kole na čtvrtém místě.
Nejlepší z našich byl "navrátilec" Michal Makula (73+90)
Blahopřejeme.

výsledky ml. žáků

výsledky st. žáků

více foto  -  zde  


2 kolo ligy juniorů (sk"B") - 6.4. 2019 - Bohumín

Sobotní den patřil 2 kolu ligy juniorů konané v bohumínské vzpěračské hale.
Za náš klub pod vedením Michala Mičky startovali tito borci:
WYKRET Tomáš, BREZINA Nikolas, HORNÍK David, MÁCA Radek, MIKEŠ Michal a BAKO Pavel.
Nejlepší z našich byl Tomáš Wykret (132+160) tj. 315,93 Sinc. bodů.
dále se velmi dařilo Nikolasovi Brezinovi, který měl vše šest platných pokusů výkonem (86+112) tj. 297,35 Sinc. bodů.
Borcům blahopřejeme !!!


výsledky
více foto  -  zde  


1 kolo ligy mladších a starších žáků (sk"B") - 16.3. 2019 - Havířov

V sobotu proběhlo ve sportovní hale Milana Romana 1 kolo žáků.
Družstvo mladších žáků ve složení :
Jarolím Daniel, Žáček Mikuláš, Hoferik Nicolas a Matlák Radek, obsadilo velmi hezké druhé místo.
Nejlepší z nejmladších byl Daniel Jarolím 317,96 Sinc.bodů

Družstvo starších žáků ve složení:
Mlčák Denis, Sipos Samuel a Hamšík Petr, obsadilo 4 místo. 
Nejlepší z družstva byl Samuel Sipos 141,47 Sinc.bodů

Klukům blahopřejeme.



výsledky mladších žáků

výsledky starších žáků

více foto  -  zde  



1 kolo I ligy mužů - 2.3. 2019 - Havířov


Sobotní den a skoro jako loni ve stejný den, patřil 1 kolu l ligy mužů, které se konalo ve sportovní hale Milana Romana.
Náš klub pod vedením zkušeného trenéra Libora Jakši obsadil v náročné konkurenci 2 místo.
Naši ve složení:
KUČERA Kamil 180+220 tj. 402,48 Sinc. bodů
KRYWULT Patrik 151+177 tj. 357,38 Sinc. bodů
SAMKO Karol 125+161 tj. 342,05 Sinc.bodů
MIČKA Michal 120+147 tj. 331,18 Sinc. bodů
KHEK Silvestr 110+137 tj. 309,81 Sinc. bodů
BREZINA Nikolas 77+101 tj. 281,40 Sinc. bodů
Borců blahopřejeme a držíme palce do dalších kol ligy.






výsledky



XXXVII. ročník Grand Prix Schoolboys & Schoolgirls - 1.- 3.3.2019 - Košice


Náš klub vyslal na GP Košic naše nejmenší benjamínky a jednoho juniora.
Byli to tito borci:
v kategorii do 12 let se nám přestavili Daniel Jarolím a Nicolas Hoferik, kteří se umístili na 2 a 3 místě.
Daniel si zlepšil trh z 26 na 28 kg a Nocolas si zlepšil trh z 26 na 29 a nadhoz z 35 na 38 kg.
Další borec Mikuláš Žáček startoval v kategorii starších žáků do 15 let a obsadil 15 příčku.
Mikuláš si zlepšil trh z 30 na 32 kg.
Jako junior do 17 let se nám představil David Horník, který obsadil ve své kategorii hezké třetí místo výkonem 94+98 tj. 269,79 Sinc. bodů.
Naši jak družstvo obsadili hezké 6 místo z 14 klubů co na GP startovali. Klukům blahopřejeme.

výsledky jednotlivci

výsledky družstva

více foto  -  zde  



1 kolo ligy juniorů (sk"B") - 16.2. 2019 - Havířov


V sobotu proběhlo v havířovské sportovní hale Milana Romana 1 kolo ligy juniorů sk. B.
Pod vedením Michala Mičky a ve složení :
BREZINA Nikolas, WYKRET Tomáš, HORNÍK David, MÁCA Radek a MIKEŠ Michael obsadili 3 místo.
Nejlepší z našich byl BREZINA Nikolas, který měl 283,3380 Sinc.bodů.
Po delší době se vrátil Wykret, který měl zdravotní problémy.
Klukům blahopřejeme a držíme palce do dalších závodů.

výsledky