O klubu

Na stránce ještě stále pracujeme, zatím si můžete prohlédnout ostatní části sekce „O KLUBU“.

Historie klubu

Jedním z předních českých vzpěračských oddílů je Sportovní klub vzpírání Baník Havířov. Tento oddíl, desetinásobný mistr Československé a České republiky vznikl v roce 1956 a v roce 2006 oslavil 50 let své činnosti.

Na předsednických postech se vystřídali: J. Duda, Ing. E. Chvastek, F. Strnad a nynější A. Cienciala. Jako trenéři působili: J. Miska, E. Brzóska, K. Duda, K. Šrámek, L. Pásztor, P. Limberk, P. Khek, M. Klein, F. Švanda, S. Genšiniak, J. Vondrák, V. Brož, B. Pachol, J. Otava. Maséři: R. Burget, P. Pucher, D. Klimša a J. Zavadil.

Síň slávy klubu SK vzpírání Baník Havířov

Síň slávy klubu

Jména jako Ota Zaremba, Boleslav Pachol, Petr Krol, Josef Otava, Václav Brož a František Švanda jsou zcela určitě známa všem milovníkům silových sportů, a především vzpěračům samotným. Tato slavná jména našich nejlepších vzpěračů, včetně jejich nejlepších a největších výkonů, si můžete připomenout v síni slávy sportovního klubu vzpírání Baník Havířov.

Síň slávy klubu SK vzpírání Baník Havířov

Oficiální sestava sportovního klubu vzpírání Baník Havířov

Tady se můžete podívat na všechny borce, kteří náš klub reprezentují na pravidelných soutěžích. Zde se dozvíte, kdo je, v které lize anebo kdo startuje, v kterém družstvu.

Nábor mladších a starších žáků

Přejete si, aby se vaše dítě věnovalo nějakému silovému sportu, při kterém si zkvalitní svalový a pohybový aparát? Pokud vaše odpověď zní ano, tak vaše dítě přihlaste do našeho sportovního klubu vzpírání Baník Havířov.

Historické výsledky sportovního klubu vzpírání Baník Havířov

Historické výsledky, postupy a komentáře od roku 1980 až do roku 2005.