Nábor starších a mladších žáků

Kluci a holky od 10 let přijďte mezi nás a ukážeme vám jak dělat jeden z nejúspěšnějších silových olympijských sportů na světě. U nás v Baníku se vám dostane té nejvyšší a nejkvalitnější péče pod dohledem profesionálních a úspěšných trenérů.

Tréninky

Trénujeme každé Po, Út, Čt, Pá v čase od 15:00 hodin.

Roční příspěvěk 100 Kč na osobu.

Co sebou

Na každý trénink si přineste tepláky, tričko, pevou obuv a ručník

Kde nás najdete

Vzpěračská hala SK Baník Havířov (vedle zimního stadionu), U stadionu 2 b, Havířov – Bludovice, 736 01

U koho se hlásit

Miloš Kopecký

Trenér starších a mladších žáků, několikanásobný mistr ČR a reprezentant ČR

mobil: (+420) 604 239 806

e-mail: kopeckymilos@gmail.com

U koho se hlásit

Michal Mička

Trenér juniorů, několikanásobný mistr ČR a reprezentant ČR

mobil: (+420) 775 711 318

e-mail: michal.a.micka@gmail.com

Mobil: (+420) 604 239 806
Pevná linka: (+420) 596 411 619

Mladší žáci (10 – 13 let) závodí ve čtyřboji (skoky sounož, hod medicinbalem, trh technický, nadhoz technický). Věnuji se hlavně obratnosti, rychlosti, posilování (učí se vzpěračskou techniku). Trénují třkrát týdně.

Starší žáci (14 – 15 let) závodí ve dvojboji (trh a nadhoz). Věnují se hlavně obratnosti, posilování a vzpírání. Trénují čtyřikrát týdně a připravují se na mistrovství ČR, mistrovství Evropy a mistrovství světa do 15 let.

Všichni členové sportovního klubu vzpírání Baník Havířov mají ve volné dny (dny, ve kterých se netrénuje) možnost zahrát si badminton anebo si zajít do sauny anebo vířivky. Na bližší informace se zeptejte svého trenéra.

Pokud si myslíte, že vzpírání není pro vaše děti vhodné anebo se vzpírání v souvislosti s vašimi dětmi bojíte, tak shlédněte videa níže

Technika vzpírání

Marián Vanderka: Rozvoj silových schopností